به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال جوانان ایران در دومین دیدار خود در تورنمنت زیر ۲۰ سال کافا، امروز سه شنبه از ساعت ۱۵ در گروه B مسابقات و در ورزشگاه کورمان بک به مصاف ازبکستان رفت که این دیدار با نتیجه تساوی یک به یک به پایان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال جوانان ایران در دومین دیدار خود در تورنمنت زیر ۲۰ سال کافا، امروز سه شنبه از ساعت ۱۵ در گروه B مسابقات و در ورزشگاه کورمان بک به مصاف ازبکستان رفت که این دیدار با نتیجه تساوی یک به یک به پایان رسید.

نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید و در نیمه دوم این تیم ایران بود که گل اول را وارد دروزاه ازبکستان کرد. اما اخراج بازیکن تیم ملی ایران که از روی بی تجربگی و با یک ضربه برگردان اشتباه، سر بازیکن حریف را به جای توپ نشانه گرفت باعث شد کار برای شاگردان حسین عبدی سخت شود و در ادامه ازبکستانی‌ها موفق شدند از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر برسانند.

در آخرین لحظات این دیدار هم حسین عبدی به دلیل اعتراض به داور، با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

توقف جوانان ایران برابر ازبکستان/ مربی و بازیکن ایران اخراج شدند

* بازیکنان تیم ملی کشورمان به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم با بازوبندهای مشکی وارد میدان شدند.

* شاگردان حسینی عبدی با در دست داشتن پیراهن نیما اندرز بازیکن شماره ۲ که در دیدار گذشته مصدوم شده بود، با او ابراز همراهی کردند.

* حدود ۷۰۰ تماشاگر برای تماشای بازی در ورزشگاه حضور داشتند.

تیم جوانان ایران در بازی نخست به مصاف ترکمنستان رفت و با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید. ازبکستان هم در دیدار اول خود به مصاف ترکمنستان رفت و یک بر صفر برنده شد. با نتایجی که رقم خورد تیم ایران صدرنشین شد و به دیدار فینال این تورنمنت راه پیدا کرد.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر