به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس در حالی همچنان دنبال انتخاب سرمربی برای فصل آینده است که هنوز به نتیجه‌گیری لازم در خصوص جانشین اوسمار ویه‌را نرسیده‌اند. رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که قصد دارد پای میز مذاکره با مالکان اصلی باشگاه بنشیند مسؤول مستقیم مذاکره برای جذب سرمربی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس در حالی همچنان دنبال انتخاب سرمربی برای فصل آینده است که هنوز به نتیجه‌گیری لازم در خصوص جانشین اوسمار ویه‌را نرسیده‌اند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که قصد دارد پای میز مذاکره با مالکان اصلی باشگاه بنشیند مسؤول مستقیم مذاکره برای جذب سرمربی تیم شده است. درویش قصد دارد تا پنجم تیرماه قرارداد با سرمربی جدید را امضا کند تا فرصت بیشتری را برای جذب بازیکن در نقل و انتقالات تابستانی از دست ندهد. همچنین حسین بادامکی معاون ورزشی نیز مذاکره با بازیکنان را پیش می‌برد تا همچنان طبق لیست خرید سرمربی پیشین جذب بازیکن داشته باشند.

باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد پس از جذب سرمربی جدید در خصوص زمان دقیق حضور در اردوی اروپایی در کشور هلند نیز تصمیم گیری کند. این باشگاه بازه زمانی ۱۲ روزه را برای حضور پرسپولیس در انتهای تیرماه در نظر گرفته است تا سرخ‌ها تمرینات خود را در آنجا پشت سر بگذارند.

همچنین با وجود شایعه‌های به وجود آمده مهدی تارتار هیچ شانسی برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس ندارد و این تیم تنها در حال مذاکره با گزینه‌های خارجی است.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر