به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، شهریار سرداری ظهر سه شنبه در بازدید از سامانه های اجرای انتخابات دور چهاردهم ریاست جمهوری در اردبیل اظهار کرد: اعضای ستاد انتخابات استان اردبیل آمادگی کامل خود را برای برگزاری انتخابات امن و سالم اعلام کرده اند و اداره کل فناوری ارتباطات و اطلاعات […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، شهریار سرداری ظهر سه شنبه در بازدید از سامانه های اجرای انتخابات دور چهاردهم ریاست جمهوری در اردبیل اظهار کرد: اعضای ستاد انتخابات استان اردبیل آمادگی کامل خود را برای برگزاری انتخابات امن و سالم اعلام کرده اند و اداره کل فناوری ارتباطات و اطلاعات استان اردبیل نیز نقش خود را در این انتخابات به خوبی ایفا خواهند کرد.

وی با اشاره به ایجاد تمهیدات و زیرساخت‌های ارتباطی این استان برای برگزاری انتخابات پیش‌روی ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: سامانه های مورد نیاز برای اجرای انتخابات امن و ارتباطات پایدار در اردبیل مهیا شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل اضافه کرد: با توجه به سامانه مورد استفاده برای احراز هویت رای‌دهندگان، وضعیت اتصال اینترنت در نقاط مورد نظر به عنوان شعبه‌های رای‌گیری ثابت در نقاط مختلف استان بررسی و تمهیدهای لازم در این زمینه برای شعبه‌های سیار هم در نظر گرفته شده است.

سرداری افزود: اردبیل در انتخابات پیشین مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری جزو ۱۰ استانی بود که در ۹۹ درصد شعبه‌های رای‌گیری آن، اتصال به اینترنت و فرایند احراز هویت رای‌دهندگان به صورت کامل برخط انجام شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل بیان کرد: افزون بر ۳۰ سایت ارتباطی در نقاط روستایی استان از زمان تا کنون راه‌اندازی شده که بخشی از مشکلات موجود در این حوزه را نیز برطرف خواهد کرد.

سرداری اظهار کرد: با توجه به اقدام‌ها و برنامه‌ریزی صورت گرفته، تمام زیرساخت‌های مورد نیاز برای تامین ارتباطات امن و پایدار در روز انتخابات فراهم شده و تاکنون هم مشکل خاصی گزارش نشده است.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر