رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: دکتر بهرام عین اللهی شامگاه روز پنجشنبه در بدو ورود به استان اردبیل با حضور در مصلای بزرگ اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار و گفتگو کرد. علی محمدیان اردی خاطرنشان […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: دکتر بهرام عین اللهی شامگاه روز پنجشنبه در بدو ورود به استان اردبیل با حضور در مصلای بزرگ اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار و گفتگو کرد.

علی محمدیان اردی خاطرنشان کرد: روز جمعه نیز با حضور وزیر بهداشت ۶ پروژه حوزه سلامت استان اردبیل به ارزش ۴۰۶ میلیارد تومان در شهرستان‌های اردبیل و مشگین شهر افتتاح می‌شود.

وی افزود: این پروژه‌ها شامل ساختمان آموزشی سبلان، یک خوابگاه دانشجویی، بخش MRI بیمارستان فاطمی، مرکز جامع خدمات سلامت روستایی حسن باروق و پایگاه سلامت شماره ۱۹ در اردبیل و همچنین دستگاه ماموگرافی بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان مشگین شهر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در این سفر دکتر احمدی سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و دکتر جوانمرد، رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت، دکتر عین اللهی را همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر