مجید کوهی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی، طی امروز پنج شنبه ۱۷ خرداد و فردا آسمان استان غالباً صاف همراه با وزش باد خواهد بود. وی خاطرنشان کرد: با توجه به حاکمیت جریانات جنوبی برای فردا جمعه ۱۸ خرداد هوای گرم […]

مجید کوهی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی، طی امروز پنج شنبه ۱۷ خرداد و فردا آسمان استان غالباً صاف همراه با وزش باد خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به حاکمیت جریانات جنوبی برای فردا جمعه ۱۸ خرداد هوای گرم در سطح استان حاکم می‌شود؛ بطوری که بیشینه دمای هوا در مناطق شمالی بین ۳۷ تا ۳۹ درجه سلسیوس خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: از روز شنبه ۱۹ خرداد با نفوذ سامانه بارشی به استان با افزایش ابر و وزش باد گاهی تند شاهد رخداد مه و کاهش نسبی دمای هوا و بارش باران خواهیم بود.

کوهی اضافه کرد: بارش‌ها عمدتاً در مناطق مرکزی و جنوبی استان و به صورت رگبار و رعد و برق و در مناطق مستعد به صورت تگرگ پیش بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه توجه به هشدار سطح زرد شماره هشت توصیه می‌شود، ادامه داد: این شرایط ناپایدار جوی تا اواسط هفته آینده در سطح استان تداوم خواهد داشت.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر