به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر به نقل از العهد، مقاومت اسلامی عراق بار دیگر اهدافی در جنوب مناطق اشغالی فلسطین را هدف قرار داد. در همین ارتباط، مقاومت اسلامی عراق دوشنبه شب اعلام کرد است که از طریق حملات پهپادی، هدفی حیاتی در رژیم صهیونیستی در ایلات را هدف قرار […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر به نقل از العهد، مقاومت اسلامی عراق بار دیگر اهدافی در جنوب مناطق اشغالی فلسطین را هدف قرار داد.

در همین ارتباط، مقاومت اسلامی عراق دوشنبه شب اعلام کرد است که از طریق حملات پهپادی، هدفی حیاتی در رژیم صهیونیستی در ایلات را هدف قرار داده است.

به گفته مقاومت اسلامی عراق، مجاهدان این گروه عصر امروز یک موضع اساسی اشغالگران در ایلات واقع در جنوب فلسطین اشغالی را با سه پهپاد هدف قرار داده‌اند.

مقاومت اسلامی عراق بامداد شنبه با تأیید این حمله در بیانیه‌ای اعلام کرد که در حمایت از مردم غزه و در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی به یک هدف مهم در فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است. طبق اعلام مقاومت اسلامی عراق، بندر اشغالی ام الرشراش را با سه فروند پهپاد مورد حمله قرار داده است.

مقاومت اسلامی عراق بر ادامه عملیات خود برای درهم کوبیدن مواضع دشمنان تاکید کرده است.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر