فاطمه صباحی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر در رابطه با این مسابقه اظهار کرد: به همراه ۴ نفر دیگر از دانش آموزان مرحله استانی را موفق شدیم طی کنیم و در سطح کشور با انتخاب شش تیم رتبه دوم را به دست آوردیم. وی افزود: مسابقه‌ها با موضوع منابع […]

فاطمه صباحی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر در رابطه با این مسابقه اظهار کرد: به همراه ۴ نفر دیگر از دانش آموزان مرحله استانی را موفق شدیم طی کنیم و در سطح کشور با انتخاب شش تیم رتبه دوم را به دست آوردیم.

وی افزود: مسابقه‌ها با موضوع منابع درسی فلسفه، جامعه شناسی، روان شناسی و معارف اسلامی به همت خانه ریاضیات کشور برگزار شد و از طرف مدرسه در این مسابقات ثبت نام کردیم.

دانش‌آموز نمونه استان اردبیل بیان کرد: در جشنواره داستان نویسی با موضوع دفاع مقدس مقام‌هایی را کسب کرده ام و همچنین با موضوعات طنز و دفاع مقدس سه کتاب با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل نوشته‌ام.

صباحی خاطرنشان کرد: مربی کانون پرورش فکری در نگارش کتاب‌ها کمکم کرده است و همچنین مادر، پدر و برادرم در کسب موفقیت‌هایم سهیم بوده‌اند.

وی افزود: امیدوارم همه هم سن و سال‌های من همه تلاش خود را برای موفقیت‌هایمان و همچنین مؤثر واقع شدن در جامعه انجام دهیم.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر