جعفر قادری در گفتگو با به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از بازار اظهار کرد: بخش عمده ای از نگرانی های مردم که سرمایه هایشان را به خارج از کشور منتقل کردند نگرانی نسبت به کاهش قدرت خرید است. نماینده مردم شیراز تاکید کرد: مخصوصا سپرده گذاری های ارزی و اطمینان دادن نسبت […]

جعفر قادری در گفتگو با به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از بازار اظهار کرد: بخش عمده ای از نگرانی های مردم که سرمایه هایشان را به خارج از کشور منتقل کردند نگرانی نسبت به کاهش قدرت خرید است.


نماینده مردم شیراز تاکید کرد: مخصوصا سپرده گذاری های ارزی و اطمینان دادن نسبت به برگشت ارز و سود سپرده ها می تواند کمک کند که افراد به سرمایه گذاری در کشور اطمینان پیدا کنند.


قادری افزود: با رفع موانع و گیرهایی که در بازار بورس وجود دارد، افرادی که نگران کاهش ارزش پول خود هستند می توانند حداقل از طریق خرید ارز یا سکه با اطمینان سرمایه گذاری کنند.

راهی نداریم به جز اینکه به بازار بورس بها دهیم

نماینده مردم شیراز گفت: همچنین شفاف کردن بازار بورس و دقیقا ریسک سهام هایی که کف سود را برای مردم تضمین می کند می تواند کمک کند که سرمایه ها از کشور خارج نشود و یا سرمایه هایی که خارج شده به کشور برگردد.

قادری تاکید کرد: بنابراین راهی نداریم به جز اینکه به بازار بورس بها دهیم و زمینه را برای حفظ و نگهداری سرمایه ها در کشور آماده کنیم.

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: شفاف کردن بازار بورس می تواند کمک کند سرمایه ها از کشور خارج نشود و یا سرمایه هایی که رفته به کشور باز گردد.

انتهای پیام/
منبع خبر: بازار