فرهاد اسماعیل اوغلی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر با گرامیداشت فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر و یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار کرد: دومین همایش «علمداران مقاومت» به مناسبت گرامیداشت حماسه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در جوار بارگاه نورانی و ملکوتی امامزاده حضرت سید ابراهیم خراسانی […]

فرهاد اسماعیل اوغلی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر با گرامیداشت فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر و یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار کرد: دومین همایش «علمداران مقاومت» به مناسبت گرامیداشت حماسه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در جوار بارگاه نورانی و ملکوتی امامزاده حضرت سید ابراهیم خراسانی (ع) شهر لاهرود برگزار می ‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این همایش با حضور فاتحان خرمشهر، مدافعان حرم، خانواده معظم شهدا، آزادگان، ایثارگران، جانبازان سرافراز، اهالی شریف خطه شهید پرور و قهرمان پرور لاهرود، مسئولین و میهمانانی از سراسر استان اردبیل برگزار می شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای لاهرود گفت: آزادسازی غرور آفرین خرمشهر قهرمان نمونه‌ای بارز از تجلی نصرت الهی و تبلور اراده ملت ایران در برابر استکبار جهانی بوده است.

اسماعیل اوغلی با بیان اینکه سوم خرداد برگ زرینی در کارنامه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است، ادامه داد: حماسه فتح خرمشهر در واقع سالروز پیروزی یک ملت در برابر ابرقدرتهاست.

وی با بیان اینکه بعد از فتح خرمشهر هیچ حادثه و رویدادی به شیرینی و حلاوت عملیات «وعده صادق» نبود، تصریح کرد: همانگونه که خدا خرمشهر را آزاد کرد این پیروزی هم با نگاه الهی حاصل شد و در این معرکه ثابت شد وقتی جمهوری اسلامی ایران اراده‌ ای می‌کند به آن عمل می‌کند و این بی نظیر است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای لاهرود با تاکید بر اینکه عملیات وعده صادق و تنبیه و مجازات رژیم صهیونیستی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور حماسه آزادی خرمشهر بود، اظهار کرد: این عملیات به دشمنان ایران فهماند که اگر کسی بخواهد، گوشه چشمی به خاک این سرزمین داشته باشد با پاسخ کوبنده ملت ایران مواجه خواهد شد.

اسماعیل اوغلی با تشریح برنامه های اجرایی گرامیداشت سوم خرداد بیان کرد: ده ها برنامه متنوع فرهنگی، ورزشی، تربیتی، قرآنی، خدمت رسانی و محرومیت زدایی به مناسبت گرامیداشت حماسه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در سطح بخش لاهرود برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر