به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، نگار خوشنویس صبح دوشنبه در نشست با منتخب مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی در محل پزشکی قانونی استان اردبیل اظهار کرد: وضعیت خدمات رسانی در پزشکی قانونی اردبیل به رغم کمبود نیروی انسانی مطلوب است. وی با تاکید بر نیاز استان به جذب […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، نگار خوشنویس صبح دوشنبه در نشست با منتخب مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی در محل پزشکی قانونی استان اردبیل اظهار کرد: وضعیت خدمات رسانی در پزشکی قانونی اردبیل به رغم کمبود نیروی انسانی مطلوب است.

وی با تاکید بر نیاز استان به جذب نیروی کار خاطرنشان کرد: وضعیت اعتبار تخصیص یافته به مرکز پزشکی قانونی مشگین شهر مطلوب نیست که نیاز داریم علاوه بر مشگین شهر در تمامی شهرستان ها افزایش بودجه و تامین نیروی انسانی مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل نیاز به جهش افزایش بودجه و نیروی انسانی متخصص را در این مجموعه یادآور شد و بیان کرد: با توجه به تعدد پرونده ها در پزشکی قانونی ما نیاز به نیروهای متخصص در تمامی حوزه های پزشکی قانونی داریم تا بتوانیم شاهد خدمات رسانی مطلوب و به موقع به مراجعین باشیم.

در این جلسه منتخب مردم مشگین شهر در دوازدهمین مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به سختی و حساسیت بالای شغل در پزشکی قانونی اظهار کرد: اهمیت شغل شما بر کسی پوشیده نیست و فشارکاری و حجم مراجعات در پزشکی قانونی بالاست و کار در آن به لحاظ روحی و روانی قابل مقایسه با بسیاری از مشاغل نیست.

بابک رضازاده با تاکید بر لزوم ارائه راهکارهای قانونی برای ترمیم اعتبارات پزشکی قانونی گفت: توجه ویژه به اختصاص منابع به مرکز پزشکی قانونی شهرستان مشگین شهر جزو برنامه های اساسی ما هست.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر