به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر به نقل از المیادین، محمد القادری فرمانده تیپ پدافند ساحلی یمن در سخنانی تاکید کرد که این نیروها آماده انجام هرگونه عملیات رزمی هستند. القادری در ادامه گفت: به سوی مرحله جدیدی پیش می‌رویم که طی آن شاهد پیشرفت چشمگیر نیروهای دریایی یمن خواهیم بود؛ […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر به نقل از المیادین، محمد القادری فرمانده تیپ پدافند ساحلی یمن در سخنانی تاکید کرد که این نیروها آماده انجام هرگونه عملیات رزمی هستند.

القادری در ادامه گفت: به سوی مرحله جدیدی پیش می‌رویم که طی آن شاهد پیشرفت چشمگیر نیروهای دریایی یمن خواهیم بود؛ نیروهایی که در گستره وسیعی از سواحل غربی یمن حضور دارند.

وی افزود: تسلیحات و موشک‌های مناسب برای برخورد با هرگونه تحولی را در اختیار داریم و می‌توانیم در هر زمان یا مکانی که بخواهیم ضربات خود را وارد کنیم.

القادری تاکید کرد: نسبت به هرگونه مداخله خارجی در آب‌های منطقه‌ای یا جزیره‌های یمن هشدار می‌دهیم. چنین موضوعی در صورت وقوع با واکنش مناسب مواجه خواهد شد و مداخله‌کنندگان به اهداف مشروع ما مبدل خواهند شد.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر