به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، در گروه D شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال آسیا امروز یکشنبه دو مسابقه انجام شد که در یکی از این بازی‌ها، تیم ملی ژاپن برابر ویتنام با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد. این مسابقه از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن سعد عبدالله کویت آغاز شد، ژاپن برای صعود نیاز مبرم […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، در گروه D شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال آسیا امروز یکشنبه دو مسابقه انجام شد که در یکی از این بازی‌ها، تیم ملی ژاپن برابر ویتنام با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد.

این مسابقه از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن سعد عبدالله کویت آغاز شد، ژاپن برای صعود نیاز مبرم به شکست ویتنام داشت. سامورایی‌ها در این بازی توسط شیمیزو در نیمه اول با برتری یک بر صفر به رختکن رفتند و در نیمه دوم با گلزنی مجدد شیمیزو به پیروزی رسیدند.

در دیگر بازی این گروه، عربستان برابر کره جنوبی با نتیجه ۴ بر صفر پیروز شد تا هر سه تیم ویتنام، ژاپن و عربستان ۶ امتیازی بشوند. با این حال ژاپن به خاطر قانون بازی رو در رو و تفاضل گل نسبت به ویتنام صدرنشین شد و به عنوان تیم اول صعود کرد. ویتنام هم به عنوان تیم دوم گروه D راهی مرحله بعد شد تا حریف ایران (صدرنشین گروه C) بشود. به این ترتیب عربستان که در این رقابت‌ها شگفتی ساز ظاهر شده بود، از دور مسابقات کنار رفت. 

ایران که صعودش به مرحله یک چهارم قطعی شده است، از ساعت ۲۰:۳۰ امروز در دیداری تشریفاتی به مصاف لبنان می‌رود.

بازی ایران و ویتنام در مرحله یک چهارم نهایی روز سه شنبه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع