به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل تاکنون ۴ بازیکن جدید به ترکیب خود اضافه کرده است و ۲ مهره کلیدی (میلاد سرلک و محمد عمری) هم از جمع سرخ‌پوشان جدا شده‌اند. پرسپولیس که در نیم فصل اول در بخش هجومی با کمبود بازیکن مواجه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل تاکنون ۴ بازیکن جدید به ترکیب خود اضافه کرده است و ۲ مهره کلیدی (میلاد سرلک و محمد عمری) هم از جمع سرخ‌پوشان جدا شده‌اند. پرسپولیس که در نیم فصل اول در بخش هجومی با کمبود بازیکن مواجه بود تاکنون عیسی آل کثیر، «اوستون ارونوف» و ابوالفضل بابایی را به خدمت گرفته است تا در کنار شهاب زاهدی خط هجومی قدرتمندی را برای نیم فصل دوم در اختیار داشته باشد.

پرسپولیسی‌ها که با مصدومیت مرتضی پورعلی گنجی در خط دفاع نیز به مشکل خورده بودند، با جذب عبدالکریم حسن در دفاع چپ این مشکل را هم حل کردند تا علی نعمتی به پست تخصصی خود که دفاع وسط بود بازگردد.

پس از جدایی میلاد سرلک، مسعود ریگی و سینا اسدبیگی دو بازیکن پرسپولیس در خط هافبک دفاعی هستند و هنوز جایگزینی برای سرلک جذب نشده است. مدیران پرسپولیس قصد خرید بازیکن دیگری در خط حمله ندارند و با خرید ارونوف، به احتمال زیاد نبیل باهویی در لیست مازاد قرار خواهد گرفت تا سرخ‌ها بتوانند بازیکن مدنظر خود را در پست هافبک به خدمت بگیرند.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر