‌ پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان – گروه استان ها: مردم ایران اسلامی روز ۲۸ خردادماه با حضور باشکوه در پای صندوق‌های رأی، برگ زرین دیگری در کتاب پرافتخار ایران اسلامی ثبت کردند. ملت ایران همواره ثابت کرده است که در برهه‌های حساس تاریخ حضور با بصیرت داشته و هر بار با مشارکت خود درصحنه‌های مختلف […]

پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان – گروه استان ها: مردم ایران اسلامی روز ۲۸ خردادماه با حضور باشکوه در پای صندوق‌های رأی، برگ زرین دیگری در کتاب پرافتخار ایران اسلامی ثبت کردند.

ملت ایران همواره ثابت کرده است که در برهه‌های حساس تاریخ حضور با بصیرت داشته و هر بار با مشارکت خود درصحنه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و … توطئه‌های دشمنان کشور را خنثی کرده‌اند و ۲۸ خردادماه نیز بار دیگر حضور پرشکوه و آگاهانه ملت ایران ثبت شد و همه قشرها به‌ویژه جوانان رأی اولی حضور مؤثر خود را درصحنه سیاسی کشور به نمایش گذاشتند.

ایران و ایرانی برنده آزمون بزرگ/ «۲۸ خرداد» جشن ملی شد

در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا حدود ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر رأی واجد شرایط رأی دادن بودند که یک‌میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی محسوب می‌شدند.
میزان مشارکت نهایی در انتخابات ۴۸.۸ درصد بوده و ۲۸ میلیون و ۹۳۳ هزار و ۴ رای به صندوق ها انداخته شده است بر اساس اعلام وزیر کشور میزان مشارکت نهایی در انتخابات ۴۸.۸ درصد بوده و ۲۸ میلیون و ۹۳۳ هزار و ۴ رای به صندوق ها انداخته شده است.

همچنین مطابق آماری که تاکنون اعلام شده خراسان جنوبی بیشترین مشارکت را در جریان برگزاری انتخابات داشته است. بر اساس آمار اعلام شده تا این لحظه مردم استان البزر کمترین مشارکت را در انتخابات داشته‌اند. همچنان آمار مشارکت در برخی استان‌ها از جمله استان تهران اعلام نشده است.

با توجه به در جریان بودن شمارش و تجمیع آرا در استان‌های مختلف کشورمان آمار رسمی از مشارکت در استان‌های مختلف توسط مراجع مرتبط منتشر و در جدول و نمودار زیر تجمیع شده است. این آمار به‌مرور تکمیل و به‌روزرسانی می‌شود.

نتایج انتخابات شوراها در استان‌ها/چه کسانی راهی پارلمان شهری شدند


نمایه آمار مشارکت در استان‌های مختلف کشور


وضعیت مشارکت در استان‌ها

استان

درصد مشارکت

آذربایجان شرقی

۴۴ درصد

اردبیل

۵۴.۳ درصد

اصفهان

۴۴ درصد

البرز

۴۲ درصد

ایلام

۶۳ درصد

بوشهر

۵۸.۶ درصد

چهارمحال و بختیاری

۵۳ درصد

خراسان جنوبی

۷۴ درصد

خراسان رضوی

۵۴.۵۹ درصد

خراسان شمالی

۶۳.۳۸ درصد

خوزستان

۴۷.۶۰ درصد

زنجان

۵۳ درصد

سمنان

۵۴ درصد

سیستان و بلوچستان

۶۲ درصد

قزوین

۵۳ درصد

قم

۵۳ درصد

کرمان

۶۰ درصد

کهگیلویه و بویراحمد

۶۲ درصد

گلستان

۶۲ درصد

گیلان

۵۶.۹۳ درصد

لرستان

۴۸ درصد

مازندران

۶۰ درصد

هرمزگان

۵۸.۱۱ درصد

یزد

۵۸ درصد


نتایج رسمی انتخابات شوراها / شیراز و اصفهان و اهواز همچنان چشم‌انتظار

انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر و روستا در ۱۳۸۹ شهر و ۴۰ هزار روستا طی روز جمعه ۲۸ خرداد برگزار شد که کار شمارش آرا به‌محض پایان زمان رأی‌گیری در مراکز استان‌ها آغاز شد. مطابق آمارهای اعلام‌شده از سوی وزارت کشور بیش از ۵۱ هزار نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و همچنین ۲۴۸ هزار نفر برای انتخابات شورای روستا ثبت‌نام کرده بودند.

تاکنون اسامی اعضای شورای شهر در عمده مراکز استان‌ها اعلام‌شده است اما همچنان برخی شهرها و کلان‌شهرها مانند شیراز، اصفهان، تهران، اهواز، قم، سنندج و … چشم‌انتظار نهایی شدن شمارش آرا هستند.

ایران و ایرانی برنده آزمون بزرگ/ «۲۸ خرداد» جشن ملی شد

در این گزارش نگاهی به روند شمارش آرا و منتخبان مردم در شهرها و کلان شهرهای کشور داریم. این آمار به‌مرور تکمیل و به‌روزرسانی می‌شود.


نتایج انتخابات شوراهای مراکز استان‌های کشور


فرماندار تبریز گفت: نتایج انتخابات ششمین دوره شورای شهر تبریز مشخص شد و حکیمه غفوری با ۳۹ هزار و ۹۴۲ رای بیشترین آرا را در این شهر کسب کرد.

استان آذربایجان شرقی

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

تبریز

حکیمه غفوری ۳۹ هزار و ۹۴۲ رأی، محمد حسن استوتچی ۳۲ هزار و ۹۱۹ رأی، روح الله رشیدی ۳۱ هزار و ۲۶۳ رأی، رسول برگی ۲۷ هزار و ۹۶۴ رأی، غلامرضا احمدی ملامحمود ۲۲ هزار و ۷۹۰ رأی، شهرام دبیری ۲۱ هزار و ۶۷۴ رأی، پرویز هادی ۲۰ هزار و ۸۵۲ رأی، فریدون بابایی اقدم ۲۰ هزار و ۲۱۲ رأی، روح الله دهقان نژاد ۱۹ هزار و ۸۵۷ رأی، سید کاظم زعفرانچیلر ۱۹ هزار و ۳۱۶ رأی، علیرضا نوای باغبان ۱۹ هزار و ۱۰۲ رأی، احد صادقی ۱۸ هزار و ۸۵۵ رأی، اسماعیل چمنی ۱۸ هزار و ۴۵ رأی

رسمینتایج ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ارومیه از طریق ستاد انتخابات شهرستان ارومیه به شرح ذیل اعلام شد:

استان آذربایجان غربی

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

ارومیه

اعضای اصلی: مرتضی منافی ۴۳ هزار و ۷۳۹ رای، رسول اصغر زاده ۳۰ هزار و ۹۲۷ رای، محمد خلیل پور ۳۰ هزار و ۵۹۳ رای، حسین پناهی ۳۰ هزار و ۵۴۷ رای، نقی کریمی ۲۹ هزار و ۲۱۷ رای، مرتضی پیری ۲۶ هزار و ۲۵ رای، احد یوسفی ۲۵ هزار و ۱۰۲ رای، توماج وحیدی افشار ۲۳ هزار و ۵۸۴ رای، ساسان ابراهیم زاده ۲۱ هزار و ۹۴۴ رای، صادق توکلی پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان ۲۱ هزار و ۷۶۸ رای، گلشن نوروزی ۲۱ هزار و ۵۶۰ رأی

اعضای علل البدل: مرتضی بهرام ۲۱ هزار و ۴۹۵ رای، یعقوب حسینی ۱۹ هزار و ۸۷ رای، علی مصطفی زاده ۱۸ هزار و ۱۰۰ رای، توحید علی نژاد ۱۷ هزار و ۸۹۹ رأی

رسمیبا پایان شمارش آرا انتخابات شورای شهر کرج، فرمانداری منتخبان را به شرح زیر اعلام کرد:

استان البرز

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

کرج

اعضای اصلی: عمار ایزدیار سید مرتضی اعتصامی حسین سعیدی سیرایی مجتبی حاجی قاسمی علیرضا سعیدی مسعود محمدی علیرضا رحیمی جواد چپردار حسین مهاجری محمد اسدیان علی قاسمپور مریم قهرمانی صارم فاطمه منعمی
اعضای علی‌البدل: علی ذبیحی حجت‌الله غلامرضائی مهدی رشیدی‌طاشکوئی سعید فیروزگاه عباس کمالی‌روستا میر ابراهیم صدیق محمد نوری‌مقدم علی اسدیان

رسمیترکیب هفت نفره شورای شهر ایلام هم به شرح زیر مشخص شد:

استان ایلام

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

ایلام

هادی کرمی با هشت هزار و ۷۳۲ رأی، مظفر میرزاد با هشت هزار و ۵۵۱ رأی، مجتبی ملکی با هشت هزار و ۱۱۴ رأی، سعید انوری پور با ۶ هزار و ۹۰۳ رای، علی کریمی با ۶ هزار و ۲۹۳ رای، منصور بهادری با ۶ هزار و۹۶ رای و حمید مجیدی با ۶ هزار به عنوان منتخبین شورای شهر ایلام برای ششمین دوره شورا برگزیده شدند.

همچنین یونس درویشی، حمید بانقلانی و جعفر صیادی به عنوان اعضا علی البدل انتخاب شدند.

رسمیبا اتمام شمارش آرای انتخابات، منتخبان شورای شهر بوشهر مشخص شدند:

استان بوشهر

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

بوشهر

با پایان شمارش آرا در شهر بوشهر، جعفر پورکبگانی با ۱۱ هزار و ۱۹۸ رأی، حمیده هلال بحر با شش هزار و ۵۱۰ رأی، شهناز پولادی با پنج هزار و ۹۷۹ رأی، مهرزاد آسایش با پنج هزار و ۹۰۴ رأی، عبدالخالق برزگرزاده با پنج هزار و ۷۳۸ رأی، خدیجه گرشاسبی با چهار هزار و ۹۴۵ رأی، حیدر رفاهی با چهار هزار و ۴۸۷ رأی، ایمان زندی نیا با چهار هزار و ۴۴۵ رأی و وحید نیک روش با چهار هزار و ۳۱۹ رأی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

همچنین حمید پورحیدر با چهار هزار و ۲۲۸ رأی و پروین خوشبخت با چهار هزار و ۲۱۲ رأی، غلامعلی قادریان با سه هزار و ۸۲۴ رای، حمید غاله با سه هزار و ۷۱۴ رای و فرهاد رئوفی مقدم با سه هزار و ۵۰۸ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

رسمینتایج قطعی انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرکرد، در استان چهارمحال و بختیاری اعلام شد:

استان چهارمحال و بختیاری

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

شهرکرد

محمدرضا بیاتی اشکفتکی با ۶۳۹۰ رای، مصطفی حیدری با ۵۷۳۴ رای، ماشالله ایزدی دستنائی با ۵۱۳۲ رای، فاطمه بیگی هرچگانی با ۴۶۰۵ رای، یوسف صادقی سودجانی با ۴۵۸۵ رای، فرشاد چراغپور احمدمحمودی با ۴۴۳۱ رای، داود نجفی چالشتری با ۴۳۶۲ رای، خداکرم عباسی دهکردی با ۴۳۳۰ رای، حامد یادگاری دهکردی با ۴۳۰۵ رأی

رسمیفرماندار بیرجند نتایج قطعی و رسمی ششمین دوره انتخابات شورای شهر بیرجند را اعلام کرد:

استان خراسان جنوبی

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

بیرجند

از مجموع آرا مأخوذه صحیح بالاترین میزان رأی با ۱۱ هزار و ۴۷۴ رأی را علیرضا محمودی راد کسب کرده است.

همچنین فرید فروزانفر با ۱۰ هزار و۶۷۱ رأی، فاطمه زهرا هلال بیرجندی با ۱۰ هزار و ۵۹۵ رأی، مرتضی یزدان شناس با ۹ هزار و ۸۲۴ رأی، محمد مهدی درخشی ۸ هزار و ۴۷۹ رأی، رضا حسنی صفت با ۷ هزار و ۱۹۶ رأی، عباس سروری با ۷ هزار و ۱۰ رأی، مهدی عبدالرزاق نژاد با ۶ هزار و ۷۲۶ رأی و ویدا ناصری با ۶ هزار و ۷۲۴ رأی به شورای ششم شهر بیرجند راه یافته اند.

نگین ناصح با ۶ هزار و۲۸۶ رأی، مهدی میری ۶ هزار و ۱۲۷ رأی، فریدون ابراهیمی ۶ هزار و ۲۰ رأی، محمد رمضانی ۵ هزار و ۷۸۱ رأی، ابوالفضل علیزاده بیرجندی ۵ هزار و ۴۴۹ رأی و محمد حسین زراعتکار ۵ هزار و ۴۰۲ رأی به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر بیرجند انتخاب شدند.

رسمیفرمانداری مشهد هم نتیجه انتخابات شورای شهر را اعلام کرد:

استان خراسان رضوی

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

مشهد

ایمان فرهمندی، حسین حسامی، ابراهیم علیزاده، حسن موحدیان، حجت‌الاسلام منصوریان، مجید طهوریان عسکری، مجید دبیریان، فاطمه سلیمی، موسی الرضا حاجی‌بگلو، حسین علوی مقدم، حمید ضمیری، حسن کریمدادی، غلامحسین صاحبی، مهدی ناصحی و هاشم دائمی وارد شورای ششم شهر مشهدمقدس شدند.

رسمیاعضای ششمین دوره شورای شهر بجنورد به صورت رسمی اعلام شدند:

استان خراسان شمالی

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

بجنورد

مصطفی دلیریان با ۱۴ هزار و ۹۴۱ رأی، جمشید عین بیگی با ۱۴ هزار و ۳۵۸ رأی، اعظم السادات افشین فر ۱۰ هزار و ۵۶۳ رأی، مهدی معلم با ۹ هزار و ۸۲۹ رأی، یوسف مغروری با ۹ هزار و ۴۰۳ رأی، علی اربابی با ۸ هزار و ۳۰۱، احمد رضا یزدانی با ۷ هزار و ۲۶۳ رأی، مهرداد رحمتی با ۶ هزار و ۹۸۳ رأی و سید محسن موسوی با ۶ هزار ۸۴۵ رأی به ترتیب داوطلبان منتخب شورای شهر بجنورد شدند.

همچنین سیده صبرا سیدی، مهدی روحانی و عیسی پور نادری به ترتیب به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

رسمینتایج انتخابات شورای شهر زنجان اعلام شد و بر این اساس و با توجه به اسامی منتخبین اصولگرایان برنده بلامنازع انتخابات شورای شهر زنجان شدند:

استان زنجان

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

زنجان

منصور مرادلو، انسیه ابوبصیر، سعید نجفی، اسحاق اسماعیلی، مهدی طالب، حسین حمزه لو پاک، مجید ناصحی، کاظم مجتهی، داود حسنی به عنوان ۹ منتخب اصلی شورای شهرر زنجان انتخاب شدند.

همچنین بر این اساس علی اسماعیلی، اکبراوصالی، جلال کرمی، اسمعیل بیگدلی و محمد جواد سروش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به عنوان اعضای علی البدال انتخاب شدند.

رسمینتایج قطعی و رسمی شمارش آرا شورای شهر سمنان اعلام شد:

استان سمنان

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

سمنان

نتایج قطعی و رسمی شمارش آرا شورای شهر سمنان نشان می‌دهد مهدی خراسانیان با ۹ هزار و ۵۸۹، مجید نظری با هشت هزار و ۸۰۵، رضا صباغیان با پنج هزار و ۸۶۰، علی همتی با پنج هزار و ۶۶۳، حسین گل هاشم با پنج هزار و ۵۹۲، عباس طالب بیدختی با پنج هزار و ۱۰۲ و همچنین حسین موسوی با چهار هزار و ۸۸۲ رأی به شورای ششم رأی یافتند.

نتایج رسمی نشان می‌دهد که اعضای علی‌البدل شورای شهر سمنان نیز به ترتیب منصور صبیری با چهار هزار و ۸۵۶ رأی، محمدجواد حافظی با چهار هزار و ۷۵۹ رأی اعضای علی البدل معرفی شده‌اند.

غیررسمیروابط عمومی فرمانداری زاهدان اسامی منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی این شهر را اعلام کرد.

استان سیستان و بلوچستان

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

زاهدان

حسن سپاهی، عبدالناصر گرگیچ، یونس شهنوازی، فریبا ناروئی، فاطمه راشکی، محمدرضا کوچکزایی، عباس شیبک، خسرو افسری، مریم عسکری دهنو، محمود صفر زایی و محمد اعظم یعقوبی فیض آباد به عنوان اعضای اصلی شورا انتخاب شدند.

همچنین حسن نامور، محمودرضا کاوه سرجو، فاطمه زیرکی، ابوذر طاهری و فرشید سرگلزایی به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر زاهدان از سوی مردم انتخاب شدند.

رسمیفرماندار قزوین نتیجه قطعی انتخابات شورای اسلامی شهر قزوین را اعلام کرد:

استان قزوین

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

قزوین

محسن حق شناس ۱۶۷۱۵ رأی، علی فرمانی ۱۳۲۹۱ رأی، فرج اله فصیحی رامندی ۱۳۰۲۹ رأی، حسین صلح جو ۱۱۴۳۴ رأی، مهری سادات تقوی ۱۰۱۰۰ رأی، فاطمه اشدری ۱۰۰۶۰ رأی، ولی چگینی ۸۶۹۱ رأی، قاسم اللهیاری ۸۶۸۸ رأی، مهدی مهدیخانی ۸۶۱۲ رأی

رسمیفرمانداری کرمان نتایج شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی کرمان را اعلام کرد:

استان کرمان

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

کرمان

منصور ایرانمنش با ۲۹ هزار و ۹۶ رأی، محمود بابایی با ۲۰ هزار و ۹۲۳ رأی، عشرت کردستانی با ۱۷ هزار و ۶۷۸ رأی، سید محمد موسوی با ۱۶ هزار و ۳۲۴ رأی، محمد امین زاده با ۱۵ هزار و ۹۷۴ رأی، علیرضا نادری با ۱۵ هزار و ۶۴۹ رأی، حسین چناریان نخعی با ۱۵ هزار و ۲۵۶ رأی، فتح الله مویدی با ۱۳ هزار و ۴۹۰ رأی، محمدامین شمسی گوشکی با ۱۲ هزار و ۹۶۱ رأی، محمدرضا کمساری بنانی با ۱۲ هزار و ۸۳۰ رأی و سید محمدصادق تقوی یزدی با ۱۲ هزار و ۸۲ رأی به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر کرمان انتخاب شده‌اند.

همچنین زهرا لری با ۱۱ هزار و ۵۹۲ رأی، سید حجت الله موسوی قوام با ۱۱ هزار و ۹۶ رأی، هادی عسکری با ۱۰ هزار و ۶۷۵ رأی، کامران صنعتی با ۱۰ هزار و ۳۶۹ رأی، محسن نیکخواه راوری با ۱۰ هزار و ۴۱ رأی، علی موحدی نیا با ۹ هزار و ۴۰۲ رأی و مسعود مسعودی نیا با ۷ هزار و ۹۶۳ رأی اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر کرمان هستند.

رسمیاسامی منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرمانشاه اعلام شد:

استان کرمانشاه

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

کرمانشاه

سالار احمدزاده، سیداحسان احسانی، رسول آزادی، کامران ملکی، سیدپیمان موسوی، احسان حیدریان، سیدحجت الله موسوی اجاق، هاشم درویشی، پوریا فخری، سیدمیثم موسوی اجاق و کامبیز غلامی به عنوان یازده عضو اصلی شورای اسلامی شهر کرمانشاه انتخاب شدند.

اعضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر کرمانشاه شامل فردین امیری، خسرو زرافشانی، علی فتاحی طهنه، حیدر حیدری، طیب حیدری، هوشنگ عندلیب و شهریار نعمت هستند

رسمیفرماندار گرگان اعضای ششمین دوره شورای شهر گرگان را اعلام کرد:

استان گلستان

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

گرگان

براساس آراء ماخوذه ناصر گرزین با ۱۱ هزار و ۹۲۲ رأی، حجت مقسم با ۱۰ هزار و ۱۶ رأی، عیسی مهری با ۹ هزار و ۱۲۹ رأی، علی اکبر بصیرنیا با هشت هزار و ۹۲۸ رأی، سید میثم حسینی با هشت هزار و ۴۵۹ رأی، صفرعلی پایین محلی با هشت هزار و ۳۹۵ رأی، زهرا نورا با هشت هزار و ۲۷۷ رأی، مهران کاظم نژاد تبریزی با هفت هزار و ۶۷۱ رأی و حمیدرضا آقاملائی با هفت هزار و ۱۵۸ رأی به عنوان اعضای اصلی شورای ششم گرگان انتخاب شدند.

همچنین سید غلامرضا موسوی با ۶ هزار و ۶۸۵ رأی، محمد ابراهیم جرجانی سرخنکلاته با ۶ هزار و ۳۵۰ رأی، ابوالفضل تجری با پنج هزار و ۹۹۸ رأی، محمدرضا عجم تعداد با پنج هزار و ۸۸۳ رأی، و محمد مهدی ایرجی با پنج هزار و ۲۶۷ رأی به عنوان اعضای علی البدل منتخب شهر گرگان مشخص شدند.

رسمیاسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اعلام شدند:

استان لرستان

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

خرم آباد

اعضای اصلی: «کرم نعمتی»، «حجت اله احمدی پور»، «حمیدرضا صفریان»، «مجید دریکوند»، «یونس امرایی»، «رضا بیرانوند»، «عباس قلاوندی»، «هوشنگ نصیری» و «هادی زینی وند مقدم» به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر خرم آباد اعلام شدند.

اعضای علی البدل: «سجاد کاظمی»، «صادق جوازی»، «شاهین بیرانوند»، «صید رضا پیله رام» و «رضا بیرانوند» به عنوان اعضای علی البدل معرفی شدند.

رسمیاسامی اعضای جدید شورای شهر رشت بعد از شمارش آرای الکترونیکی اعلام شد:

استان گیلان

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

رشت

«محمد حسین واثق کارگرنیا» با ۱۱ هزار و ۹۰۴ رأی، «رضا عاشری منگودهی» با ۱۱ هزار و ۳۴۸ رأی، «علیرضا تاج شهرستانی» با ۱۰ هزار و ۹۷۸ رأی، «مجید عزیزی» با ۱۰ هزار و ۸۶۹ رأی، «هادی رمضانی تاج کناری» با ۱۰ هزار و ۸۰۴ رأی، «سید حسین رضویان» با ۱۰ هزار و ۴۶۸ رأی، «امیر حسین علوی امندانی» با ۹ هزار و ۹۶۸ رأی، «مهدی نوری هریس» با ۹ هزار و ۹۳۴ رأی بیشترین آرا را کسب کرده‌اند.

همچنین «مسعود عباس نژاد کارسیدانی» با هشت هزار و ۸۱۴ رأی، «سید شمس شفیعی دوگاهه» با هشت هزار و ۷۶۹ رأی، «نادر حسینی مژدهه» با هشت هزار و ۱۹۴ رأی ترکیب ۱۱ نفر شورای شهر رشت را تشکیل می‌دهند.

«حسن کریمی کرنق» با هفت هزار و ۴۵۳ رأی، «محسن سماکچی» با هفت هزار و ۱۸۸ رأی، «محمد حسن عاقل منش» با شش هزار و ۸۹۷ رأی، «امید حبیبی لاسکی» با شش هزار و ۷۷۷ رأی، «مریم گیلانپور» با شش هزار و ۳۲۳ رأی، «محمد محمودیان: با شش هزار و ۲۴۹ رأی و قنبر همتی با شش هزار و ۲۳۲ رأی اعضای علی البدل شورای شهر رشت تشکیل می‌دهند.

رسمیبا مشخص شدن نتایج انتخابات، اعضای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ساری مشخص شدند:

استان مازندران

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

ساری

پرویز شعبانی با ۱۱ هزار و ۵۲۴ رأی، سید حسین یوسفی با ۹ هزار و ۶۱۴ رأی، شهرام ایرجی با ۹ هزار و ۵۳۳ رأی، سید حسن احمدی سقندکلایی با هشت هزار و ۷۶۲ رأی به عنوان منتخبان شورای شهر ساری تعیین شدند.

همچنین علی عاشقان با هشت هزار و ۲۹۲ رأی، سبحان بخشی با هفت هزار و ۵۲۸ رأی، سید ذوالفقار شریفی با شش هزار و ۹۵۴ رأی، سید رحمان میرشجاعی با شش هزار و ۹۵۴ رأی و سید افشین راسخ با شش هزار و ۴۲۲ رأی دیگر منتخبان شورای شهر ساری هستند.

رسمیبا پایان شمارش آرا انتخابات شورای اسلامی کلانشهر اراک نتایج نهایی در این حوزه انتخابیه اعلام شد:

استان مرکزی

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

اراک

در نتیجه شمارش آرا، حامد آجرلو با ۱۴ هزار و ۵۰۸ رأی، پیمان عین القضاتی با ۱۲ هزار و ۲۰۵ رأی، محمد عسگری با ۱۲ هزار و ۶۰ رأی، حسن قربانی با ۱۱ رأی، علی اصغر غفاری با ۱۰ هزار و ۶۳۳ رأی، علی جعفر محصولی با ۱۰ هزار و ۵۰۹ رأی، عباس خسروانی با ۱۰ هزار و ۲۱۵ رأی، سیدوحید میرنظامی با ۱۰ هزار و ۱۷۳ رأی، سیدرضا قریشی با ۹ هزار و ۷۰۰ رأی، داود قربانی با ۹ هزار و ۱۵۹ رأی و علی چگینی با ۹ هزار و ۹۰ رأی به عنوان یازده عضو اصلی شورای کلانشهر اراک معرفی شدند.

گفتنی است غزاله رضایی با ۸ هزار و ۱۳۹ رأی، مسعود آبایی هزاوه با ۷ هزار و ۳۶۴ رأی، محمد رضایی با ۶ هزار و ۵۵۲ رأی، مصطفی ویسمه با ۶ هزار و ۳۸۰ رأی، اشرف بهادری با ۶ هزار و ۱۰۵ رأی و رجبعلی حیدری با ۵ هزار و ۹۸۴ رأی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

رسمینتایج قطعی آرای منتخبین ششمین دوره شورای شهر بندرعباس اعلام شد:

استان هرمزگان

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

بندرعباس

فاطمه جراره با کسب ۲۲ هزار رای، احمد کناری نژاد با ۱۴ هزار و ۸۰۰ رای، یعقوب دبیری نژاد با ۱۲ هزار و ۷۷ رای، احمد عامری با ۱۱ هزار و ۴۶۶ رای، حسن سالاری با ۱۱ هزار و ۱۶۰ رای، عیسی عباسی با ۱۰ هزار و ۹۳۷ رای، سید محمدرضا موسوی با ۹هزار و ۲۶۰ رای، عبدالرضا حیدری سراحی با ۹هزار و ۴۹ رای، فریده عامری با ۸هزار و ۸۱۳ رای، اسماعیل رئیسی با ۸هزار و ۶۹۳ رای و اسماعیل بواشه با ۸هزار و ۶۵۶ رای منتخبان اصلی شورای شهر بندرعباس شدند.

وی افزود: مصیب نظری رودان با ۸هزار و ۲۱۰ رای، حسین مینا با ۷هزار و ۹۲۳ رای، محمد رئیسی چاهستانی با ۷هزار و ۶۰۳ رای، زهرا مرادی با ۷هزار و ۴۷۸ رای و علی رضا سعیدی با ۶هزار و ۲۸۴ رای به ترتیب در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

رسمیاسامی نهایی منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای شهر همدان مشخص شد:

استان همدان

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

همدان

اعضای اصلی: اکبر کاووسی، سعید حاج بابائی، محمود مسگریان، مرتضی کرباسیان، مهدی حیدری، علی رحیمی‌فر، ناصر صفری افلاک، سعید نظری، حمید بادامی نجات، سعید شهابی، علی اکبر نظری

اعضای علی البدل: علی رضایی، هادی بلاغی، رضوی اکمل، مجتبی حمزه رستگاری

رسمیفرماندار یزد نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر یزد را اعلام کرد:

استان یزد

مرکز استان

اسامی

وضعیت نتایج

یزد

وی افزود: محسن ابوترابی با ۲۹۶۳۰ رای، مرتضی شایق با ۲۸۳۵۱ رای، غلامحسین دشتی با ۲۷۴۰۷ رای، محمدناصر حیدری با ۲۴۱۵۵ رای، بی بی فاطمه حقیرالسادات با ۲۳ هزار و ۹۹۱ رای، عزیزالله سیفی با ۲۲ هزار و ۳۷۴ رای، محمدباقر پارساییان با ۲۱۱۶۶ رای، فاطمه زارع بیدکی با ۱۹۷۸۳ رای، محمدمهدی نیکونژاد با ۱۹۳۹۲ رای، مجید تجملیان با ۱۸۶۱۲ رای و فخرالسادات خامسی با ۱۷۵۰۰ رای ۱۱ فرد منتخب یزد برای حضور در شورای شهر شدند.

رستگاری عنوان کرد: محمدعلی اعتباری با ۱۷۱۹۵ رای نیز به عنوان عضو علی البدل مشخص شد.

رسمی


گزارش در حال تکمیل و به روز رسانی است…

انتهای پیام/

منبع