به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر به نقل از العربی الجدید، منابع مصری از کشته شدن هفت نظامی مصری در حمله داعش خبر دادند. بر اساس این گزارش، این حمله صبح امروز شنبه به شهر القنطره از توابع استان اسماعیلیه رخ داد. منابع قبیله ای اعلام کردند: داعش در حمله غافلگیرکننده […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر به نقل از العربی الجدید، منابع مصری از کشته شدن هفت نظامی مصری در حمله داعش خبر دادند.

بر اساس این گزارش، این حمله صبح امروز شنبه به شهر القنطره از توابع استان اسماعیلیه رخ داد.

منابع قبیله ای اعلام کردند: داعش در حمله غافلگیرکننده به شهر قنطره بر برخی مراکز دولتی در آن مسلط شد و به دنبال آن درگیری میان آنها و نیروهای ارتش مصر رخ داد. داعشی ها بر یک مدرسه و دانشکده دارو سازی و برخی ساختمانهای دیگر مسلط شدند.

این منابع افزودند: پس از آن، نیروهای زیادی از ارتش و پلیس مصر و افراد مسلح قبایل برای مقابله با داعش وارد عمل شدند. درگیری از سپیده دم تا صبح ادامه یافت و شبکه ارتباطاتی و اینترنت این شهر برای چند ساعت قطع شد.

شاهدان عینی از پرواز بالگردها و جنگنده ها در آسمان منطقه در جریان تلاش نیروهای مصری برای بازپس گیری مراکز از داعش و بیرون راندن آنها خبر دادند.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر