پیمان پدرنژاد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با اشاره به قدمت تولید لوازم خانگی در کشور اظهار کرد: در بحث لوازم خانگی، ایران جزو قدیمی ترین تولید کننده این محصولات در منطقه محسوب می شود. وی اظهار کرد: در دوره ای که کارخانه های ارج و آزمایش در حوزه تولید و […]

پیمان پدرنژاد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با اشاره به قدمت تولید لوازم خانگی در کشور اظهار کرد: در بحث لوازم خانگی، ایران جزو قدیمی ترین تولید کننده این محصولات در منطقه محسوب می شود.

وی اظهار کرد: در دوره ای که کارخانه های ارج و آزمایش در حوزه تولید و صادرات لوازم خانگی فعالیت می کردند کارخانه سامسونگ کره اصلا وجود خارجی نداشت.

کارشناس مسائل اقتصادی تصریح کرد: متاسفانه در سال های اخیر به دلایل مختلفی در بحث تولید لوازم خانگی ناموفق بوده ایم و از گردونه رقابت در حوزه تولید و صادرات در حال حذف شدن هستیم.

پدرنژاد اظهار کرد: کشور هایی که امروز در تولید لوازم خانگی حرفی برای گفتن دارند و بِرَند شدند قبل از هر کاری با مطالعه و تحقیق بر روی افزایش کیفیت محصولات و کسب تخصص، اقدام به بازاریابی کرده اند و توانسته اند پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان را در سیطره خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: در عصر حاضر تبلیغات، بازاریابی و فروش آنلاین محصولات، کمک می کند تا تولیدات ایرانی دوباره به جایگاه قبلی خود در تولید لوازم خانگی دست یابند.

انتهای پیام/

منبع