نخبه علمی، فرهنگی، ورزشی که به خاطر پیام تبریک نماینده اسبق و فشار سیاسی یک نماینده مجلس بعد از یک هفته از پست مدیریتی ورزش و جوانان شهرستان مغان برکنار شد.

رضا بخشی، جوان نخبه علمی، فرهنگی، ورزشی که به خاطر پیام تبریک نماینده اسبق، فشار سیاسی یک نماینده مجلس و یکی از معاونین استانداری و اختلاف نظر مسئولین ارشد شهرستان پس از یک هفته از پست مدیریتی ورزش و جوانان شهرستان مغان(گرمی) برکنار شد.

دکتری مدیریت و برنامه ریزی سازمان‌های ورزشی، برنده جایزه ملی علمی ایثار در مقطع دکتری، نخبه علمی، فرهنگی، ورزشی علوم و تحقیقات تهران در مقطع ارشد، نخبه جوان استان در سال ۱۳۹۷، دانشجوی ممتاز مقطع دکتری، ارشد، کارشناسی در حوزه مدیریت و برنامه ریزی سازمان های ورزشی در دانشگاه های سطح اول کشور من جمله دانشگاه سراسری ارومیه و علوم و تحقیقات تهران، رتبه ۱۶، ۵ و ۱۳ کنکور، مولف ۸ جلد کتاب ورزشی، دارای مقالات مختلف ISI، سخنران کنفرانس بین المللی و همایش‌های داخلی، دعوت شده به دیدار نخبگان با مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۸، تدوین کننده برنامه جامع همگانی، روستایی استان، مدرس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و گرمی از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۸، دبیر برگزاری مسابقات در سطوح ملی و استانی، مسئول تدوین کننده برنامه نوروزی وزارت ورزش و جوانان، مسئول تدوین کننده برنامه شمالغرب کشور جام خوشه چین، دبیر هیات روستایی و عشایری استان، سرپرست هیات تنیس خاکی استان، رئیس کراسفیت(همگانی) استان، معاونت ورزشی شهرستان گرمی در سال ۱۳۹۵، کارشناس ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، رئیس هیات هندبال و دوومیدانی شهرستان گرمی تنها بخشی از رزومه دکتر رضا بخشی مدیر عزل شده اداره ورزش و جوانان شهرستان مغان(گرمی) بعد از یک هفته می باشد.
مدیر جوانی که در عرض یک هفته با قهرمانی مسابقات کشوری جام خوشه چین با ۵ نشان طلا و ۱ نقره و ۲ برنز با بی مهری برکنار شد.
این عزل و این بی حرمتی هیچ چیزی از شان و شخصیت و جایگاه این جوان نخبه کم نخواهد کرد جز آسیب به ورزش استان و شهرستان.
کجای دنیا فردی را بخاطر پیام تبریک یک نماینده اسبق باید برکنار کرد؟ فردی را که هیچ فعالیت سیاسی نداشته باید تحقیر کرد؟ کجای دنیا چوب اختلاف دو مسئول باید به چشم جامعه برود؟
در زمان جبهه و جنگ، زمان تهاجمات فرهنگی و سیاسی این جوانان هستند که آبرو دار کشور هستند چرا باید اینگونه فرزندان خودمان را تحقیر و گوشه نشین کنیم.
انگار یادمان رفت که مقام معظم رهبری در دیدار با همین نخبگان به مسئولین تاکید کردند که میدان عمل را به همین جوانان نخبه بسپارید تا کشور از این اوضاع و تهاجمات رهایی یابد.