عادل مجیدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: در هسته گزینش علاوه بر اجرای دقیق قوانین، حق و انصاف نسبت به نیروها به عنوان یک اصل اساسی در این حوزه رعایت می‌شود. وی با بیان اینکه مهمترین ملاک در هسته گزینش گام برداشتن در چارچوب قانون و شرع […]

عادل مجیدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: در هسته گزینش علاوه بر اجرای دقیق قوانین، حق و انصاف نسبت به نیروها به عنوان یک اصل اساسی در این حوزه رعایت می‌شود.

وی با بیان اینکه مهمترین ملاک در هسته گزینش گام برداشتن در چارچوب قانون و شرع است، تصریح کرد: بنا به منویات مقام معظم رهبری رد یک صالح به اندازه جذب یک ناصالح سنگین و مسئولیت‌پذیر است البته شاید هم سنگین‌تر، دو طرفه قضیه دشوار است.

مدیر هسته گزینش استانداری اردبیل با بیان اینکه حساسیت در کار و انجام امور هسته گزینش به اندازه به‌کارگیری افراد مسؤولیت دارد تصریح کرد: گزینش باید همانند پل صراط، از مو باریک‌تر و از شمشیر تیزتر باشد تا حق هیچکس در گزینش ضایع نشود و افراد ناصالح در کرسی مسئولیت بنشینند.

مجیدی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که بر انجام گزینش هوشمندانه، عالمانه و دقیق تاکید دارند، گفت: توصیه ایشان بر گزینش گران این است که در امور گزینشی اشخاص و در گزینش مسئولان باید خدا را بالای سر خود ببینند و از هرگونه سلایق شخصی و نگاه‌های فردی پرهیز کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: از همه گزینش گران انتظار می‌رود رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری را چراغ راهنمای فعالیت‌ها و تصمیم‌گیری‌های خود قرار داده و خدمات بی‌شائبه و دلسوزانه این افراد مشمول عنایت خداوند قرار می‌گیرد.

مجیدی با تبریک سالروز تشکیل هسته گزینش به همه گزینش‌گران اضافه کرد: این تلاشگران عرصه ایثار و خدمت خالصانه نگهبانان بیت‌المال و مسئول گزینش افرادی هستند که باید در حفظ منافع ملی و بیت‌المال سال‌ها به عنوان امین مردم خدمت کنند.

مدیر هسته گزینش استانداری اردبیل با تسلیت به مناسبت سالگرد شهادت سردار دل‌ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: نگاه و دیدگاه‌های بزرگان دین در گزینش افراد صالح برای کارهای مهم و بزرگ کاملاً مشخص است و ما نیز در مسیر رهنمودهای بزرگان و طبق قانون این کار خطیر را بدون هرگونه سلایق شخصی انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر