رحیم یونسی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، با بیان اینکه طرح کاربینی می‌تواند به عنوان راهکار مفید مد نظر و مورد استفاده در صنعت قرار گیرد، اظهار کرد: اولین دوره کاربینی مربیان و استادکاران آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در کشت و صنعت مغان آغاز به کار کرد. وی […]

رحیم یونسی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، با بیان اینکه طرح کاربینی می‌تواند به عنوان راهکار مفید مد نظر و مورد استفاده در صنعت قرار گیرد، اظهار کرد: اولین دوره کاربینی مربیان و استادکاران آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در کشت و صنعت مغان آغاز به کار کرد.

وی افزود: این دوره در راستای هم افزایی علمی، تخصصی و مهارتی و استفاده از پتانسیل‌ها و امکانات آموزشی طرفین و با هدف توانمند سازی مهارتی مربیان و استاد کاران مهارتی و توسعه آموزش‌های مشارکتی اجرایی می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل بیان کرد: نیازسنجی، ارزیابی آموزشی، تدوین و بازنگری پودمان های آموزشی مهارتی و تعیین صلاحیت حرفه ای نیروی انسانی، همکاری در تولید محتوای الکترونیکی و رسانه‌های آموزشی، بهره مندی از ظرفیت‌های علمی و مهارتی و فناوری‌های طرفین از دیگر اهداف اجرای این دوره است.

یونسی افزود: در اولین دوره مربیانی از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، ایلام و استان اردبیل در رشته امور زارعی و باغی شرکت کرده‌اند.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر