خدمات‌رسانی بسیج پزشکی در مناطق محروم اردبیل+فیلم | پایگاه خبری و اطلاع رساني آذرمغان گرمی
خدمات‌رسانی بسیج پزشکی در مناطق محروم اردبیل+فیلم
شناسه خبر : 922 | تاریخ انتشار : 06 دی 1397 - 17:08 |

یکی از اولویت‌های بسیج پزشکی ارائه خدمات درمانی، بهداشتی در مناطق محروم است که این امر در استان اردبیل قابل قبول بوده و بسیجیان پزشکی در مناطق محروم حضور یافته و خدمات ارائه می‌دهند.

اهالی روستاهای استان که به دلیل مشکلات رفت و آمد نمی‌توانند در شهر حضور یابند که این امر مشکل‌ساز شده بود که با حضور جامعه پزشکی در محل اقامتشان نسبت به ویزیت رایگان بیماران اقدام می‌کنند.

بسیجیان پزشکی این بار کمر همت بسته و در مناطق محروم حضور یافته و به طور رایگان اهالی مردم منطقه را ویزیت و نسبت به درمان آن اقدام می‌کنند.

این بار مسیر بسیج جامعه پزشکی به منطقه محروم ثمرین بود که پزشکان و متخصصان در این منطقه حضور یافنه و نسبت به ویزیت بیماران این منطقه و درمان مردم این منطقه اقدام کردند.

اجرای طرح ویزیت رایگان در ۸۰ روستای اردبیل

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های بسیج سازندگی خدمات‌رسانی در مناطق محروم است که این بار خدمات‌رسانی در مراکز بهداشتی و درمانی را مبنای کار قرار دادیم که به بیماران مورد نیاز خدمات ارائه کنیم.

علی پیرجاهد افزود: طرح ویزیت رایگان بیماران در ۸۰ روستای استان انجام می‌شود و در این طرح پزشکان متخصص و فوق متخصص در مناطق محروم استان حضور می‌یابند و نسبت به ویزیت بیماران اقدام می‌کنند.

وی تصریح کرد: بیش از ۴ هزار نفر از بیماران مناطق محروم زیرپوشش بیمه رایگان جامعه پزشکی بسیج قرار گرفتند و یک هزار نفر نیز به صورت تخصصی ویزیت شده و تمهیدات لازم توسط پزشکان برای این بیماران انجام یافته است.

پیرجاهد بیان کرد: اجرای طرح ویزیت جامعه پزشکی در سه بخش محروم اردبیل ثمرین ، هیر و سردابه انجام می‌شود که به صورت مداوم بوده تا بتوانیم گام اساسی در خدمات‌رسانی بهداشتی و درمانی در این مناطق داشته باشیم.

بیمارستان صحرایی در مناطق محروم اردبیل راه‌اندازی شد

جانشین سازمان بسیج پزشکی اردبیل گفت: یکی از اولویت‌های اساسی ما ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم است و با توجه به این مسئله در این مناطق نسبت به راه‌اندازی بیمارستان صحرایی اقدام شده است.

چنگیریان با بیان این که خدمات بهداشتی و درمانی در روستاهای استان اجرا می‌شود افزود: این طرح خوب بوده و رضایت اهالی منطقه را به دنبال داشته است.

بیمارانی که از مناطق دورافتاده حضور دارند از اجرای طرح جامعه بسیج جامعه پزشکی و سپاه خوشحال بوده و از تلاش و زحمات این جامعه قدردانی کردند.

بیمارانی که به دلیل مشکلات مالی در بیمارستان ‌های شهری نمی‌توانند حضور یابند این بار با غیرت و اقتدار جامعه بسیج پزشکی می‌توانند زیر پوشش اجرای این طرح قرار بگیرند.


ثبت دیدگاه
    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.