به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، امیر رجبی بعدازظهر یکشنبه در مراسم اختتامیه نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان اظهار کرد: کانون نقش مهمی در کشف استعدادهای هنری دارد و هنرمندان بزرگ و نامی کشور که در سالن‌های بزرگ به اجرا می‌پردازند، از مراکزی مثل کانون رشد کرده و پا […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، امیر رجبی بعدازظهر یکشنبه در مراسم اختتامیه نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان اظهار کرد: کانون نقش مهمی در کشف استعدادهای هنری دارد و هنرمندان بزرگ و نامی کشور که در سالن‌های بزرگ به اجرا می‌پردازند، از مراکزی مثل کانون رشد کرده و پا به عرصه هنر گذاشته‌اند.

وی با بیان اینکه با همت مربیان کانون، فرزندان این مرزوبوم برای فرهنگ و هنر استان و کشور پرورش می‌یابند، افزود: نقش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت و پشتیبانی از هنر استان است و جامعه فرهنگی استان مثل اعضای یک خانواده هستند که هر یک‌بخشی از این عرصه را به عهده گرفته و در راستای اهداف عالی نظام اسلامی به خدمت مشغول هستند.

وی خاطرنشان کرد: همدلی، همراهی و هم درایتی همه مسئولان فرهنگی استان باعث مسرت و افتخار است.

رضوان باقلاچی، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل نیز در این مراسم با تبریک دهه کرامت و روز دختر، حضور کودکان و نوجوانان در این رقابت استانی را باعث افتخار دانست و افزود: امیدواریم با درایت مربیان کانون شاهد ادامه‌ی موفقیت‌های اعضا در عرصه‌های مختلف باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه عقل و قدرت تفکر مهم‌ترین هدیه خداوند به انسان است، تصریح کرد: از اهمیت کار کانون همین بس که در حوزه پرورش فکر و کشف استعدادهای کودکان و نوجوانان فعالیت دارد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل خاطرنشان کرد: مربیان و فعالان کانون پرورش فکری بستری فراهم می‌کنند که برای آینده کشور هنرمندانی خوش‌ذوق و خوش‌فکر تربیت شود.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر