به همت مسئولین آموزشی و خیرین شهرستان انگوت، تعداد 70 دستگاه تبلت هوشمند تهیه و به دانش‌آموزان فاقد ابزارهای هوشمند آموزشی اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان انگوت، مساعدت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل و مرکز نیکوکاری شهید مرحمت بالازاده و خیرین شهرستان و هم افزایی کمیته امداد امام خمینی(ره)، تعداد ۷۰ دستگاه تبلت هوشمند تهیه و به دانش‌آموزان فاقد ابزارهای هوشمند آموزشی اهدا شد.
رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان انگوت، اظهار داشت: طرح توزیع تبلت برای دانش آموزان بی‌بضاعت با توجه به شرایط منطقه و کمبود امکانات سخت‌ افزاری برای استفاده از فضای مجازی توسط دانش آموزان تا جایی که امکان داشت صورت گرفته است.

عبدالله جوادی افزود: به‌منظور رفع نیازهای آموزشی دانش آموزان کم برخوردار انگوت و در راستای بهره‌گیری از شبکه شاد و آموزش مجازی در دوران کرونا، ۷۰دستگاه تبلت جمعاً به ارزش۱۹۶میلیون تومان به مدارس شهرستان انگوت جهت استفاده دانش آموزان محروم اهدا شد.

جوادی خاطرنشان کرد: با توجه به نیازهای منطقه در خصوص طرح هدایت، سعی می‌کنیم از پتانسیل خارج از شهرستان خیرین هم استفاده کنیم و در تلاش هستیم که تعداد تبلت بیشتری بر اساس نیاز دانش‌آموزان تهیه کنیم.

انتهای پیام/