معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: امسال اعتبارات شهرداری‌ها و دهیاری‌های سطح استان اردبیل افزایش یافته است و به شهرداری گرمی نیز 2 میلیارد و 600 میلیون تومان اختصاص یافته است.

مسعود امامی‌یگانه عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات پروژه‌های عمرانی شهرستان گرمی اظهار داشت: امسال عملیات اجرایی پروژه چهار خطه محور شهرستان گرمی تسریع می‌شود و بر روی این موضوع تاکید ویژه‌ای داریم تا به زودی تکمیل شود چراکه یکی از اساسی‌ترین موضوعات استان است.

وی از آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه سد تازه‌کند شهرستان گرمی همزمان با سفر رئیس جمهور خبر داد و افزود: عملیات اجرایی تصفیه خانه سد تازه‌کند شهرستان گرمی با اعتباری ۵۰ میلیارد تومانی همزمان با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل آغاز می‌شود.

امامی‌یگانه با تاکید بر اینکه امسال اعتبارات شهرداری‌ها و دهیاری‌های سطح استان اردبیل افزایش یافته است تصریح کرد: امسال اعتبارات شهرداری‌ها و دهیاری‌های سطح استان اردبیل افزایش یافته است و امسال به شهرداری گرمی نیز ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل توسعه استان را از مهم‌ترین اهداف دانست و بیان کرد: عملیات احداث رینگ دور دریاچه گیلارلو شهرستان گرمی هم‌اکنون به طول ۴کیلومتر در حال اجرا است و ما در منطقه نمونه گردشگری گیلارلو گرمی نیز تلاش می‌کنیم زمینه مساعد برای سرمایه‌گذاری و مشارکت بخش خصوصی فراهم شود.

وی با بیان اینکه اعتبارات لازم برای فاضلاب شهرستان گرمی تخصیص یافته است اظهار کرد: امسال در راستای تکمیل فاضلاب شهرستان گرمی و حل مشکلات و معضلات مردم شهرستان گرمی برای اجرای پکیج فاضلاب شهرستان گرمی ۴.۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است و امیدواریم تا پایان سال ۹۹ مشکلات و مسائل شهرستان گرمی در حوزه فاضلاب حل شود.

انتهای پیام/