پیمان پدرنژاد در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: صنعت مبلمان دامنه اشتغال زیادی دارد چراکه از قسمت های مختلف از جمله چوب، نجاری، رنگ آمیزی، روکوبی و…، تشکیل شده است و قسمت عظیمی از قشر کارگری در این صنعت فعال هستند. فعال صنعت مبلمان با اشاره به مشکلات این صنعت گفت: یکی […]

پیمان پدرنژاد در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: صنعت مبلمان دامنه اشتغال زیادی دارد چراکه از قسمت های مختلف از جمله چوب، نجاری، رنگ آمیزی، روکوبی و…، تشکیل شده است و قسمت عظیمی از قشر کارگری در این صنعت فعال هستند.

فعال صنعت مبلمان با اشاره به مشکلات این صنعت گفت: یکی از مشکلات اصلی در صنعت مبلمان، تهیه مواد اولیه است. کشور ما جزو کشورهایی است که تولید صنعتی چوب در آن انجام نمی شود.

وی تصریح کرد: کشور ما جزو واردکنندگان چوب مرغوب است و این موضوع تاثیر منفی در صنعت مبلمان دارد چراکه تهیه این مواد تحت تاثیر نوسانات ارزی قرار می گیرد.

پدرنژاد بازاریابی را از دیگر مشکلات این صنعت عنوان کرد و افزود: بازار داخلی بازار کافی برای حجم تولیدات مبلمان کشور نیست و ما اگر بخواهیم در این صنعت موفق عمل کنیم باید در بحث بازار جهانی و توسعه صادرات فعالیت داشته باشیم.

انتهای پیام/
منبع خبر: بازار