به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، رمضان علی‌نژاد پیش از ظهر سه‌شنبه در جلسه کمیته فنی اشتغال شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: رویکرد دولت سیزدهم در شهرستان‌های کمتر توسعه تسهیل اشتغال و فضای کسب و کار است. وی تصریح کرد: از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور تسهیلات اشتغال به مشگین‌شهر اختصاص یافته که در راستای جذب […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، رمضان علی‌نژاد پیش از ظهر سه‌شنبه در جلسه کمیته فنی اشتغال شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: رویکرد دولت سیزدهم در شهرستان‌های کمتر توسعه تسهیل اشتغال و فضای کسب و کار است.

وی تصریح کرد: از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور تسهیلات اشتغال به مشگین‌شهر اختصاص یافته که در راستای جذب این اعتبارات اقدامات اساسی صورت گرفته است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان مشگین‌شهر گفت: ۸ طرح اشتغال در حوزه کشاورزی و گردشگری با اشتغالزایی ۴۹ نفر در این شهرستان مصوب شده است.

علی‌نژاد افزود: این طرح‌های اشتغالزایی با اعتبار ۱۸ میلیارد تومان عملیاتی خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: این طرح‌ها شامل چهار طرح تبصره ۱۸ به مبلغ ۱۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد و چهار طرح نیز از محل اشتغالزایی روستایی و عشایری به مبلغ ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان مشگین‌شهر اضافه کرد: طرح‌های مصوب به منظور تأیید و معرفی به بانک به کمیته فنی اشتغال استانداری ارسال شده است.

انتهای پیام/

منبع