داود رجبی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، با بیان اینکه ۴۵۱ میلیارد تومان تسهیلات ازدواج در اردبیل پرداخت شد، اظهار کرد: این پرداخت تسهیلات برای سه هزار و ۴۲۸ نفر انجام شده و متقاضیان بعد از ثبت اطلاعات در سامانه ۲ تا سه ماهه این تسهیلات را دریافت می‌کنند. وی گلایه‌های جوانان را […]

داود رجبی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، با بیان اینکه ۴۵۱ میلیارد تومان تسهیلات ازدواج در اردبیل پرداخت شد، اظهار کرد: این پرداخت تسهیلات برای سه هزار و ۴۲۸ نفر انجام شده و متقاضیان بعد از ثبت اطلاعات در سامانه ۲ تا سه ماهه این تسهیلات را دریافت می‌کنند.

وی گلایه‌های جوانان را در پرداخت دیرهنگام و درخواست دو ضامن معتبر در پرداخت این تسهیلات یادآور شد و تصریح کرد: با اعتبارسنجی متقاضیان وام ازدواج در صورت کفاف سود و مبلغ بازپرداخت ماهیانه، نیازی به ضامن دوم نیست اما اگر این اعتبارسنجی کفاف منابع پرداختی را نکند بانک‌ها ضامن دوم را نیز از زوجین درخواست خواهند کرد.

رئیس کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان اردبیل گفت: نباید از مبلغ وام پرداختی رقمی کسر شود بلکه برای سال اول چهار درصد کارمزد از زوجین کسر شده و به غیر از آن هیچ تخلفی در این حوزه قابل قبول نیست.

رجبی افزود: تلاش ما بر این است تا با همکاری مدیران بانک‌ها در حداقل زمان پرداخت تسهیلات وام ازدواج انجام شده و کمترین سردرگمی زوجین را در این حوزه شاهد باشیم.

رئیس کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان اردبیل خاطرنشان کرد: تسهیلات پرداختی برای زوجین از ۷۰ میلیون تومان به ۱۲۰ میلیون تومان افزایش یافته و باید زوجین نسبت به بازپرداخت تسهیلات پرداخت شده اقدامات مناسبی را انجام دهند.

انتهای پیام/

منبع