داوود رجبی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: با پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی در قالب دامدار کارت در خردادماه برای بیش از ۴۷۰ فقره پرونده تأمین منابع مالی، ۴۱۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است. وی تصریح کرد: با تأمین ۱۵ هزار میلیارد تومان خط اعتباری برای بانک کشاورزی در حمایت از […]

داوود رجبی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: با پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی در قالب دامدار کارت در خردادماه برای بیش از ۴۷۰ فقره پرونده تأمین منابع مالی، ۴۱۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: با تأمین ۱۵ هزار میلیارد تومان خط اعتباری برای بانک کشاورزی در حمایت از مرغداری‌ها و دامداری‌ها پرداخت تسهیلات برای این مجموعه‌های تولیدی در استان اردبیل نیز آغاز شده و با نرخ سود ۱۰، ۱۲ و ۱۵ درصد این تسهیلات تا سقف ۲ میلیارد ریال در حال پرداخت است.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل گفت: ما حتی در روزهای تعطیل با فعال کردن شعب بانک کشاورزی پرداخت تسهیلات را از ساعت پنج تا ۶ عصر ادامه دادیم و تاکنون برای ۴۷۰ فقره درخواست، پرداخت تسهیلات انجام شده است.

رجبی افزود: بدون اعلام سهمیه خاص استان‌ها، پرداخت این تسهیلات به صورت شناور ادامه دارد و سعی ما بر این است تا به عنوان دامدار کارت پرداخت منابع را برای تأمین نهاده‌های دامی و مواد اولیه واحدهای تولیدی در بخش دام و طیور انجام دهیم.

انتهای پیام/

منبع