محمدرضا انوری در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: در استان اردبیل ۱۲ هزار مهندس عضو نظام مهندسی داریم که ۶ هزار و ۴۰۰ نفر از آنها دارای پروانه فعالیت هستند. رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل اضافه کرد: در سال گذشته ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع ساخت و ساز […]

محمدرضا انوری در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: در استان اردبیل ۱۲ هزار مهندس عضو نظام مهندسی داریم که ۶ هزار و ۴۰۰ نفر از آنها دارای پروانه فعالیت هستند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل اضافه کرد: در سال گذشته ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع ساخت و ساز در قالب ۳ هزار و ۲۰۰ ابنیه و ساختمان توسط ساختمان مهندسی استان اردبیل انجام شده است.

وی به فعال بودن شش دفتر نمایندگی و ۱۴ دفتر رابط نظام مهندسی در سطح استان اشاره کرد و ادامه داد: کارهای خوبی در سال‌های اخیر در نظام مهندسی استان انجام شده تا مشارکت بیشتر جامعه مهندسی را در بهبود و اصلاح فرآیندها، اجرای کیفی پروژه‌ها، ارائه خدمات الکترونیکی، برگزاری دوره‌های آموزشی و کنترل نظارت بر اجرای پروژه‌ها شاهد باشیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل به احداث ساختمان شماره دو نظام مهندسی ساختمان اشاره کرد و گفت: این پروژه در ۵ هزار متر مربع و در هشت طبقه اجرایی و عملیاتی شده است.

انوری اظهار کرد: با هدف شفافیت اطلاعات و همچنین عدم مراجعه مهندسان به سازمان سعی شده تا در بستر الکترونیکی خدماتی متنوع و آنلاین به اعضای نظام مهندسی انجام شود که در این زمینه تلاش شده بهترین روش‌ها و راهکارها در نظر گرفته شود.

وی از عقد تفاهمنامه با بنیاد مسکن، سازمان نظام مهندسی کشاورزی، شهرک‌های صنعتی برای ارائه خدمات جامعه مهندسان خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم تا پایان دوره هفتم بخش عظیمی از ایرادات و اشکالات مرتفع و در دوره هشتم نیز با تلاش همکاران سازمان نظام مهندسی بتواند به اهداف مورد نظر دست پیدا کند.

انتهای پیام/

منبع