به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی اردبیل، نگار سریع‌الاطلاق گفت: در سال ۱۴۰۰ اعتبارات اخذ شده برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری استان اردبیل با رشد قابل توجه و چشم‌گیری همراه بود. معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل افزود: ۳۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی اردبیل، نگار سریع‌الاطلاق گفت: در سال ۱۴۰۰ اعتبارات اخذ شده برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری استان اردبیل با رشد قابل توجه و چشم‌گیری همراه بود.

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل افزود: ۳۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری از جمله برای تکمیل راه‌های دسترسی به مناطق گردشگری و تکمیل انشعابات در این مناطق در سال ۱۴۰۰ اخذ شده است.

وی تاکید کرد: تنها ۳۰ میلیارد ریال از این اعتبار مربوط به اعتبارات استانی است و ما توانسته‌ایم ۳۳۰ میلیارد ریال اعتبار ابلاغی برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری استان اخذ کنیم.

سریع‌الاطلاق با اشاره پرداخت تسهیلات در حوزه سرمایه‌گذاری، گفت: علاوه بر این اعتبارات توانستیم به اکثر متقاضیان در حوزه گردشگری از محل‌های گوناگون تسهیلات پرداخت کرده و به سرانجام رسیدن پروژه‌های گردشگری کمک کنیم.

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اردبیل ادامه داد: در راستای توسعه زیرساخت‌ها برای میزبانی شایسته از رویداد بین‌المللی اردبیل ۲۰۲۳ آماده پرداخت تسهیلات به همه متقاضیان در زمینه تجهیز و نوسازی واحدهای اقامتی هستیم.

انتهای پیام/

منبع