رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی استان اردبیل از کشف ۲۷۰۰ لیتر الکل در یکی از شهرک‌های صنعتی اردبیل خبر داد.

قیافی شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک انبار الکل سفید و سایر ملزومات دارویی واقع در شهرک صنعتی شمار یک اردبیل کشف و برای متخلفان پرونده قضایی تشکیل شد.

وی با بیان اینکه همراه با الکل سفید برخی از سایر ملزومات دارویی نیز از این شهرک صنعتی کشف شد افزود: در یکی از انبارهای شهرک صنعتی شماره یک اردبیل همراه با الکل سفید ایرانی که مصداق دارو است برخی از سایر ملزومات دارویی نیز از این شهرک صنعتی به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

قیافی تصریح کرد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا در استان اردبیل نقش اصلی را در کشف این کالاهای قاچاق ایفا کردند و پرونده هم‌اکنون در یکی از شبعات تعزیرات حکومتی استان اردبیل در حال رسیدگی و تکمیل تحقیقات است.

رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی استان اردبیل بیان کرد: بعد از رسیدگی به پرونده در صورت عدم ارائه مجوز جهت خروج این کالا از شبکه قانونی که داروخانه است معادل سه برابر ارزش کالا جزای نقدی در حق صندوق دولت صادر خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه انتطار می‌رود شهروندان چنین موارد را به ما اطلاع دهند اظهار کرد:‌ از شهروندان محترم تقاضا داریم اگر چنانچه در خصوص نگهداری الکل، دارو و سایر ملزومات پزشکی گزارشی داشته باشند با شماره تلفن ۳۳۴۰۴۰۰۰ تعزیرات حکومتی یا ۱۱۰ نیروی انتظامی استان اردبیل ارائه دهند.

انتهای پیام/