به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، سردار هوشنگ حسینی عصر چهارشنبه در جریان بازدید از طرح زمستانی پلیس راه اردبیل اظهار کرد: ۲۸ نفر از این تعداد در تصادفات درون شهری و ۱۸۲ نفر نیز در جاده‌های مواصلاتی استان اردبیل با تصادف رانندگی جان باختند. وی تصریح کرد: با شروع سال جدید و شرایط سخت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، سردار هوشنگ حسینی عصر چهارشنبه در جریان بازدید از طرح زمستانی پلیس راه اردبیل اظهار کرد: ۲۸ نفر از این تعداد در تصادفات درون شهری و ۱۸۲ نفر نیز در جاده‌های مواصلاتی استان اردبیل با تصادف رانندگی جان باختند.

وی تصریح کرد: با شروع سال جدید و شرایط سخت زمستانی حاکم در استان اردبیل افزایش مسافرت‌ها را در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان شاهد هستیم اما در این شرایط کمترین تلفات و تصادفات در ۳ روز اخیر در جاده‌های استان اردبیل به ثبت رسیده است.

رئیس فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه پلیس راه و راهور با فعال کردن اکیپ‌های خود در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی سعی دارند تا به هموطنان ارائه خدمات کنند، گفت: راهداری و سایر عوامل استان به رغم بارش برف و کولاک سعی کردند تا جاده‌های اصلی و فرعی باز باشند تا امکان تردد و سهولت سفر به مقصد استان اردبیل فراهم آید.

سردار حسینی افزود: هموطنان قبل از سفر و از طریق سامانه ۱۴۱ می‌توانند از وضعیت راه‌های مواصلاتی استان اردبیل مطلع شده و قطعاً در انجام سفر از تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ استفاده کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در کنار سایر عوامل امدادرسانی، پلیس راه استان اردبیل نیز تلاش کرده تا با افزایش ایمنی زمینه انجام یک سفر کم حادثه را برای هموطنان فراهم کند که انتظار می‌رود رانندگان در هنگام رانندگی با رعایت قوانین و مقررات، از سرعت، سبقت و تجاوز به چپ جلوگیری کرده و جانب احتیاط را رعایت کنند.

انتهای پیام/

منبع