سید حجت مدنی در گفت‌و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: به دنبال اختلال ایجاد شده در سیستم کارت‌های سوخت در جایگاه‌های بنزین، تلاش بر این است تا همه ۷۵ جایگاه سوخت فعال در استان به روال عادی بازگشته و فعالیت خود را انجام دهند. وی تصریح کرد: هر چند مردم در دو […]

سید حجت مدنی در گفت‌و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: به دنبال اختلال ایجاد شده در سیستم کارت‌های سوخت در جایگاه‌های بنزین، تلاش بر این است تا همه ۷۵ جایگاه سوخت فعال در استان به روال عادی بازگشته و فعالیت خود را انجام دهند.

وی تصریح کرد: هر چند مردم در دو روز اخیر با مشکلاتی در سوخت‌گیری روبه‌رو شدند اما با پیگیری مسئولان کشوری مشکل به وجود آمده در حال رفع شدن است تا هموطنان بتوانند از طریق کارت سوخت خود و سهمیه واریزی آبان ماه بنزین یک‌هزار و ۵۰۰ تومانی را دریافت کنند.

مدیر شرکت نفت منطقه‌ای اردبیل گفت: البته در برخی از جایگاه‌ها امکان عرضه سوخت بنزین به نرخ سه هزار تومانی وجود دارد که مشکل ظرف ۴۸ ساعت آینده برطرف خواهد شد.

مدنی افزود: از بابت ذخیره سهمیه سوخت آبان ماه هیچ مشکلی وجود ندارد و تا ۹ ماه قابلیت ذخیره سوخت در کارت‌ها وجود دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: امیدواریم هموطنانی که نیاز مبرم به بنزین دارند از طریق ۱۷ جایگاه فعال در سطح استان سوخت‌گیری خود را انجام دهند و آنهایی که نیاز جدی به بنزین ندارند از سوخت‌گیری در ۲ روز آینده نیز خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، به دنبال اختلال در سیستم جایگاه‌ها و کارت سوخت، از چند روز پیش در استان اردبیل نیز امکان ارائه سوخت بنزین به نرخ دولتی یک‌هزار و ۵۰۰ تومانی به وجود نیامد که این نارضایتی مردم را به همراه داشت که در برخی از نقاط استان اردبیل همچنان مشکلات مشاهده می‌شود که اهالی انتظار دارند هر چه سریع‌تر این مشکل رفع شود.

انتهای پیام/

منبع