صدیف بدری در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان  اظهار داشت: برنامه‌ریزی در راستای توسعه مناطق روستایی و رسیدگی به مشکلات آنان برای ما جزو اولویت‌های اساسی است و برهمین اساس برای توسعه این مناطق اعتبارات خوبی در اختیار نمایندگان مردم استان قرار گرفته است. وی تصریح کرد: به همین منظور یک هزار و ۱۲۰ میلیارد […]

صدیف بدری در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان  اظهار داشت: برنامه‌ریزی در راستای توسعه مناطق روستایی و رسیدگی به مشکلات آنان برای ما جزو اولویت‌های اساسی است و برهمین اساس برای توسعه این مناطق اعتبارات خوبی در اختیار نمایندگان مردم استان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: به همین منظور یک هزار و ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای حوزه‌های روستایی اردبیل و ۴۳۸ میلیارد ریال نیز برای بخش آب شرب روستایی در نظر گرفته شده است.

بدری اظهار کرد: تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام و رسیدگی به آنان با جذب اعتبارات اساسی در دستور کار است و به همین منظور انتظار داریم مسئولان نسبت به جذب اعتبارات تلاش داشته باشند تا بتوانیم منطقه را از بن بست اقتصادی خارج کنیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس ادامه داد: اعتبارات خوبی برای تأمین آب شرب روستاها در نظر گرفته شده تا مجتمع‌های آبرسانی تا پایان سال تعیین تکلیف شود و آسفالت‌ریزی و توسعه راه‌های ارتباطی نیز جزو اولویت‌های اساسی است که در این زمینه نیز تمهیدات لازم به عمل آمده است.

بدری با اشاره به اجرای طرح هادی و آبیاری نوین نیز افزود: اجرای طرح‌های آبخیزداری نیز با در نظر گرفتن اعتبارات مورد نظر در دستور کار است که انتظار داریم مسئولان همکاری‌های لازم را در این زمینه داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع