به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فلسطین الیوم، نظامیان رژیم صهیونیستی امروز جمعه بار دیگر به مسجدالاقصی تعرض کردند. درحالی که فلسطینیان مشغول اقامه نماز جمعه در مسجدالاقصی بودند هدف یورش وحشیانه صهیونیستها قرار گرفتند. بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی از گلوله های پلاستیکی و جنگی علیه فلسطینیان استفاده کردند. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فلسطین الیوم، نظامیان رژیم صهیونیستی امروز جمعه بار دیگر به مسجدالاقصی تعرض کردند. درحالی که فلسطینیان مشغول اقامه نماز جمعه در مسجدالاقصی بودند هدف یورش وحشیانه صهیونیستها قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی از گلوله های پلاستیکی و جنگی علیه فلسطینیان استفاده کردند. گفته می شود که صهیونیستها اقدام به پرتاب بمب های صوتی به سمت نمازگزاران فلسطینی کرده اند.

آخرین گزارش ها از اراضی اشغالی حاکی از آن است که شهروندان فلسطینی نیز به دنبال حملات وحشیانه صهیونیستها به شدت با آنها درگیر شده اند. اوضاع در قدس اشغالی بسیار شکننده گزارش شده است.

گفتنی است، دهها هزار نفر از شهروندان فلسطینی امروز به مناسبت پیروزی مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی، با حضور در مسجدالاقصی به اقامه نماز جمعه پرداختند.

انتهای پیام/

منبع