احسان ثابتی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، با اشاره به نوسانات قیمتی در پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: متاسفانه قیمت اقلام مختلف از جمله الیاف، پارچه و …، روز به روز در حال افزایش است و همین مسئله باعث شده تا بعد از تولید محصول، هزینه ای به مراتب بالاتر را برای […]

احسان ثابتی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، با اشاره به نوسانات قیمتی در پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: متاسفانه قیمت اقلام مختلف از جمله الیاف، پارچه و …، روز به روز در حال افزایش است و همین مسئله باعث شده تا بعد از تولید محصول، هزینه ای به مراتب بالاتر را برای تولیدی بعدی انجام دهیم.

تولیدکننده تشک و کالای خواب تصریح کرد: برهمین اساس برای اینکه بتوانیم سرپا بمانیم باید مواد اولیه را خریداری و دپو کنیم که این مسئله نیز غیراخلاقی و غیرمنصفانه است.

وی با اشاره به کیفیت الیاف، پارچه و نقشه های ایرانی اظهار کرد: تاچند سال گذشته کیفیت پارچه های داخلی از جمله بروجرد فوق العاده بود اما امروز شرایط متفاوتی را شاهد هستیم.

ثابتی افزود: ما به ناچار کالاهای ترک وارد می کنیم که هم به لحاظ کیفیت پایین تر از تولید داخلی است و هم به لحاظ قیمت صرفه چندانی ندارد؛ این در حالی است نساجی و پارچه ایرانی در دنیا تک است.

انتهای پیام/

منبع