به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از ایرنا از قطر، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پس از برد مقابل ولز اظهار داشت: ما امروز بازی بسیار خوبی داشتیم و همه نشان دادند شخصیت بسیار بالایی دارند. در تیم ما وحدت خوبی ایجاد شد و امروز به ریشه‌های خود بازگشتیم. وی ادامه داد: ما […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از ایرنا از قطر، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پس از برد مقابل ولز اظهار داشت: ما امروز بازی بسیار خوبی داشتیم و همه نشان دادند شخصیت بسیار بالایی دارند. در تیم ما وحدت خوبی ایجاد شد و امروز به ریشه‌های خود بازگشتیم.

وی ادامه داد: ما باید بر احساسات بد شکست قبلی غلبه می‌کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، گفت: اولین بازی ما غرورمان خدشه‌دار شد اما امروز آن را برگرداندیم و توانستیم خودمان را نشان دهیم و این کار ساده‌ایی نبود. ولز بسیار حریف سرسختی بود و آنها خیلی سریع فوتبال بازی می‌کردند و ما باید تمرکز خود را حفظ می‌کردیم.

وی تاکید کرد: می‌توانستیم‌ گل‌های‌ بیشتری‌ بزنیم اما مهم پیروزی بود. در این‌گروه تا روز آخر فضا برای صعود باز هست و هدف ما هم‌ موفقیت است.

کی‌روش افزود: نتیجه مناسبی در این مسابقه کسب کردیم و شایسته آن بودیم. ما از ولز بهتر بودیم اما می توانستیم گل های بیشتری بزنیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز روز ما بود و این خیلی خوب است. امروز من واقعا باید از هواداران فوتبال ایران تشکر کنم و از این بازی لذت بردم. 

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: باید بگویم اولین چیزی که به بازیکنان خود گفتم این بود که ما از شرایط بسیار سخت به بازی برگشتیم. زیبایی فپتبال این است که همیشه بک بازی دیگر پیش روهست. ما بازی با انگلیس را فراموش و بازی با ولز را بسیار جدی کرفتیم.

وی ادامه داد: باید یاد بگیریم از تجارب خود اما امروز توانستیم خیلی خوب باشیم‌و انقدر خوب هستیم که به دوربعد شروع کنیم. امریکا تیم بسیار خوبی است واماده می کنیم‌ برای موغقیت در این دیدار.

وی افزود: ما مطالب اصافی را تمام و این  برد را به هواداران ایران تقدیم می کنیم.

کی روش در خصوص هواداران ایران، گفت: این موضوع بسیار مهم بود و با توجه به سال های زیادی که در فوتبال تجربه دارم امروز احساس کردم در یک استادیوم واقعی هستم.

وی ادامه داد: ما باید تبریک‌بگوییم‌که ۹۰ دقیقه فوتبال زیبا دیدیم وخوشحالیم که تیم پیروز بودیم.

انتهای پیام/
منبع خبر: ایر نا