محمد اهلی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: با توجه به اهمیت راه اندازی طرح‌های مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، با صدور ابلاغیه‌ای از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، کمیته پایش طرح‌های صنعتی در شرکت شهرک های صنعتی تشکیل و راه اندازی شد. وی ادامه داد: در این […]

محمد اهلی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: با توجه به اهمیت راه اندازی طرح‌های مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، با صدور ابلاغیه‌ای از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، کمیته پایش طرح‌های صنعتی در شرکت شهرک های صنعتی تشکیل و راه اندازی شد.

وی ادامه داد: در این طرح ضمن مراجعه حضوری تیم‌های تعیین شده به محل اجرای تمامی طرح‌ها، مشخصات طرح ها از قبیل پیشرفت فیزیکی، اقدامات انجام شده، برنامه زمان‌بندی شده، مشکلات احتمالی موجود و درخواست‌های مربوطه جمع آوری و در جهت رفع آنها اقدام خواهد شد.

اهلی تصریح کرد: در این طرح در صورت لزوم از ظرفیت و پتانسیل مجموعه‌های جهادی همچون بسیج مهندسین نیز استفاده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی اردبیل ادامه داد: با شناسایی طرح‌های راکد و غیرفعال و احصاء دلایل غیرفعال بودن آنها، پیگیری ویژه برای بازفعال سازی این طرح ها صورت خواهد پذیرفت.

وی افزود: در این طرح، قراردادهایی که بیش از سه سال از تاریخ انعقاد آنان گذشته و زمین به صورت راکد بوده و یا در مرحله ابتدایی ساخت و ساز بوده و متقاضی تمایلی برای اجرای واحد تولیدی خود نداشته باشد، قرارداد واگذاری پس از طی مراحل قانونی فسخ و زمین آزاد شده در اختیار سرمایه گذاران دیگر قرار داده خواهد شد.

وی از صاحبان قراردادهایی که زمین خود را به صورت راکد رها کرده اند تقاضا کرد تا هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف قرارداد فیمابین اقدام کنند در غیر این‌صورت طبق مفاد مندرج در دفترچه قرارداد اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع