به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۸:۱۵ امروز به وقت محلی در دوحه قطر برگزار شد. * قبل از ورود بازیکنان به زمین، آندرانیک تیموریان در پاسخ به سوال پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر مبنی بر اینکه این بار کت تن کیست گفت: […]

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۸:۱۵ امروز به وقت محلی در دوحه قطر برگزار شد.

* قبل از ورود بازیکنان به زمین، آندرانیک تیموریان در پاسخ به سوال پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر مبنی بر اینکه این بار کت تن کیست گفت: بگذار بچه‌ها بیایند و از آنها بپرسم!

* امیر قلعه‌نویی نیز پیش از شروع تمرین، چالش شوت دقیق را با سردار آزمون، مهدی ترابی و محمدحسین کنعانی‌زادگان انجام داد.

* شجاع خلیل زاده و امید ابراهیمی پیش از شروع تمرین با رسانه‌ها صحبت کردند. هر دو بازیکن روی این موضوع تاکید داشتند که بازی با ژاپن فراموش شده و تمام تمرکز خود را معطوف دیدار با قطر کرده‌اند.

* ملی پوشان پس از صحبت‌های ابتدایی قلعه‌نویی و انجام حرکات کششی به ۳ گروه با کاورهای نارنجی و سفید تقسیم شده و به نرم دوی بین میله‌های نصب شده در زمین پرداختند.

* انگیزه و روحیه ملی‌پوشان با توجه به پیروزی مقابل ژاپن بسیار بالا بود.

* رسانه‌هایی از ازبکستان، قطر و ژاپن در این تمرین حضور داشتند.

* هنگام ورود بازیکنان به محل تمرین کمپ الریان قطر صدای مداحی شنیده می‌شد که تعدادی از خبرنگاران حدس زدند توسط مهدی طارمی پخش شد تا فضای رختکن را تحت تأثیر قرار دهد.

تیم ملی از ساعت ۱۸:۳۰ چهارشنبه در ورزشگاه الثمامه به مصاف قطر می‌رود.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر