محمد فتحی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در البرز اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعدادی با علائم مشکوک به بیمارستان‌های استان مراجعه کردند که از این تعداد ۱۴۵ نفر بستری شدند. وی با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۲۳۰ نفر شامل موارد قطعی، […]

محمد فتحی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در البرز اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعدادی با علائم مشکوک به بیمارستان‌های استان مراجعه کردند که از این تعداد ۱۴۵ نفر بستری شدند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۲۳۰ نفر شامل موارد قطعی، محتمل و مشکوک در بیمارستان‌های البرز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۷۰۷ نفر بیمار قطعی کووید – ۱۹ هستند، همچنین طی این مدت ۲۵ بیمار کرونایی جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان‌باختگان به ۵ هزار و ۶۱۹ نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز مجموع موارد بستری شامل قطعی، محتمل و مشکوک در البرز از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز را ۶۶ هزار و ۱۱۴ نفر اعلام کرد و متذکر شد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۵۹ هزار و ۲۵۳ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع