به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز پنجشنبه در سخنانی هشدار داد: اظهارات رئیس شورای امنیت اوکراین درباره قصد کی یف برای هدف قرار دادن پل کریمه مصداق بارز اعلام حمله تروریستی است. سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این خصوص ادامه داد: […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز پنجشنبه در سخنانی هشدار داد: اظهارات رئیس شورای امنیت اوکراین درباره قصد کی یف برای هدف قرار دادن پل کریمه مصداق بارز اعلام حمله تروریستی است.

سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این خصوص ادامه داد: این سخنان نیاز به مجازات دارد.

بر اساس اعلام اسپوتنیک، سخنگوی کرملین در این باره اضافه کرد: پوتین به عنوان فرمانده کل، در هر ساعت، در جریان عملیات ویژه نیروهای روسیه در اوکراین قرار می گیرد. از سخنان «ولادیمیر زلنسکی» در خصوص عدم رؤیت پیش نویس متن توافق صلحِ پیشنهادی روسیه تعجب می کنم.

وی در این باره اضافه کرد: همه شبه نظامیانی که در کارخانه فولاد «آزوفستال» هستند، هنوز فرصت دارند تا سلاح های خود را زمین گذاشته و از کریدورهای از پیش تعیین شده عبور کنند.

دیمیتری پسکوف همچنین درباره درخواست آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد برای دیدار با رئیس‌جمهور کشورش گفت: هنوز هیچ واکنشی به درخواست گوترش برای دیدار با پوتین نشان داده نشده است.

در همین رابطه، به گزارش اسپوتنیک، «دیمیتری مدودف» نایب رئیس شورای امنیت ملی روسیه نیز در خصوص تهدید کی یف به انفجار پل کریمه هشدار داد: اگر اوکراین این پل را تخریب کند، تلافی می کنیم.

انتهای پیام/

منبع