به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال به عنوان نماینده تیم ملی ایران در نشست اخیر فیفا در زوریخ سوئیس که نمایندگان تیم‌های حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ در آن شرکت داشتند حضور پیدا کرد تا ضمن دریافت اطلاعات مربوط به حضور در مهم‌ترین تورنمنت فوتبال در سال جاری در […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال به عنوان نماینده تیم ملی ایران در نشست اخیر فیفا در زوریخ سوئیس که نمایندگان تیم‌های حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ در آن شرکت داشتند حضور پیدا کرد تا ضمن دریافت اطلاعات مربوط به حضور در مهم‌ترین تورنمنت فوتبال در سال جاری در خصوص آخرین وضعیت فدراسیون فوتبال نیز با مسئولان فیفا گفتگو کند.

کامرانی فر در این دیدار برای دریافت بخشی از مطالبات بلوکه شده فدراسیون فوتبال ایران بابت صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نشست‌هایی را با مسئولان بخش حقوقی و مالی فیفا برگزار کرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران پس از بازگشت از سفر به سوئیس نتایج گفتگو با سران فیفا را در اختیار میرشاد ماجدی سرپرست و اعضای هیأت رئیسه در نشست‌های غیر رسمی قرار داد که طی آن از چراغ سبز فیفا برای پرداخت بخشی از مطالبات فدراسیون فوتبال ایران از راه‌های مختلف بانکی قبل از شروع جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد.

از این رو مکاتبات فشرده فدراسیون فوتبال ایران با فدراسیون جهانی آغاز شده است تا بتوانند از طریق بانک‌های حاشیه حوزه خلیج فارس این پول را دریافت کرده و به مشکلات مالی جاری سر و سامان ببخشند.

حال باید دید خبر خوش کامرانی فر به مسئولان فدراسیون فوتبال به زودی تحقق پیدا می‌کند یا همچنان تحریم‌های مالی مانع از انتقال این پول به داخل کشور می‌شود.

انتهای پیام/

منبع