محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر اظهار کرد: با بررسی نقشه‌های پیش‌یابی تا روز سه‌شنبه جوی پایدار خوزستان خواهیم داشت که سبب وارونگی دما در شهرهای صنعتی و پرجمعیت استان خواهد شد. وی عنوان کرد: در این ایام پدیده غالب مه یا مه رقیق صبحگاهی و شامگاهی […]

محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر اظهار کرد: با بررسی نقشه‌های پیش‌یابی تا روز سه‌شنبه جوی پایدار خوزستان خواهیم داشت که سبب وارونگی دما در شهرهای صنعتی و پرجمعیت استان خواهد شد.

وی عنوان کرد: در این ایام پدیده غالب مه یا مه رقیق صبحگاهی و شامگاهی و کاهش دید افقی در اکثر نقاط استان به‌ویژه در جاده‌های مواصلاتی استان خواهد بود.

سبزه زاری تصریح کرد: از فردا تا روز سه‌شنبه احتمال بارش‌های پراکنده در مناطق جنوب شرق و شرق استان و از روز چهارشنبه احتمال بارش‌های پراکنده همراه با رعد و برق در اغلب نقاط استان وجود خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته گتوند با ۲۲.۷ و ایذه با ۲ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط در استان گزارش شده‌اند و در همین مدت نیز حداکثر دمای اهواز به ۱۲.۵ و حداقل به ۹.۶ درجه سانتی‌گراد رسیده است.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر