شهردار اردبیل گفت: پل سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر اردبیل با ۴۰ درصد پیشرفت در حال اجراست.

به گزارش آذرمغان، حمید لطف‌اللهیان عصر شنبه در جریان بازدید از روند احداث پل شهید حاج قاسم سلیمانی در اردبیل اظهار کرد: به رغم آنکه در فصل زمستان کلنگ‌زنی این پروژه را شاهد بودیم اما با تلاش و جدیت مجموعه شهرداری اردبیل این پل با پیشرفت ۴۰ درصد در حال اجراست.

وی تصریح کرد: تاکنون برای احداث این پل و تقاطع غیر همسطح بیش از ۱۵ میلیارد تومان هزینه شده و ادامه روند آن را با سرعت بیشتر در حال اجرا داریم.

شهردار اردبیل گفت: با توجه به فصل کاری مساعد پیش رو روند احداث پروژه در جبهه‌های مختلف با سرعت بیشتری انجام می‌شود تا در سال جاری شاهد تکمیل و بهره‌برداری از این پل باشیم.

لطف‌اللهیان افزود: با کمترین مسدودی و محدودیت تردد در این مسیر، رفت و آمد شهروندان در حال جریان است و در کنار آن پیمانکار نیز با سرعت مطلوب پروژه را در حال اجرا دارد.

وی طول این پل را ۴۰۰ متر و عملیات بتن‌ریزی را به شکل متنوع و مستقر در محل اعلام کرد و ادامه داد: ۱۰ کیلومتر عملیات راهسازی و تعریض در این پل انجام خواهد شد تا به شکل مناسب پل شهید حاج قاسم سلیمانی در موعد مقرر تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

لطف‌اللهیان در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: این پل جز چهار پل مصوب و مورد توافق با قرارگاه خاتم‌الانبیاء است که در ورودی شهر اردبیل از سمت نمین در حال اجراست که امیدواریم در فصل کاری جاری به سرانجام برسد.

وی اضافه کرد: عملیات بتن‌ریزی و سایر عملیات عمرانی پروژه با تلاش پیمانکار با قوت و قدرت و تأمین مصالح مورد نیاز در حال انجام است و امیدواریم با تکمیل آن تردد ایمن و راحت شهروندان را در این مسیر شاهد باشیم.

شهردار اردبیل بیان کرد: به تناسب احداث این پل، در سه نقطه دیگر شهر اردبیل نیز سه تقاطع غیر همسطح دیگر نیز در حال انجام است که شهرداری تلاش می‌کند آنها را نیز به موقع و با پیشرفت مناسب به سرانجام برساند.

انتهای پیام/

منبع