به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس همزمان با تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در حالی ادامه دارد که همچنان ابهام درباره لیست نهایی بازیکنان برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر وجود دارد. دور جدید تمرینات تیم ملی ایران بدون حضور میلاد سرلک در جریان است تا […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس همزمان با تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در حالی ادامه دارد که همچنان ابهام درباره لیست نهایی بازیکنان برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر وجود دارد.

دور جدید تمرینات تیم ملی ایران بدون حضور میلاد سرلک در جریان است تا هافبک تأثیر گذار پرسپولیس به احتمال فراوان در جمع مسافران جام جهانی قطر نباشد. با این حال یحیی گل محمدی بدون توجه به این حاشیه‌ها منتظر اعلام رسمی لیست تیم ملی ایران است تا درباره زمان حضور سرلک در تمرینات تصمیم گیری کند.

سرمربی پرسپولیس قصد دارد هر یک از بازیکنان این تیم همچون میلاد سرلک که در جمع بازیکنان مورد نظر کارلوس کی روش نیست را حداقل یک هفته استراحت بدهد تا او با پشت سر گذاشتن استراحت و بازیابی روحیه خود در تمرینات شرکت کند.

از این رو سرلک امروز نیز در تمرین صبح و بعد از ظهر پرسپولیس غایب بود تا فعلا در استراحت به سر ببرد.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر