به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، از هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر، تیم‌های پرسپولیس و گل گهر سیرجان در تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳ بر یک سرخ‌پوشان به پایان رسید. گلی که یونس شاکری در این بازی به پرسپولیس زد، سیزدهمین گل این فصل سرخ‌پوشان بود و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، از هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر، تیم‌های پرسپولیس و گل گهر سیرجان در تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳ بر یک سرخ‌پوشان به پایان رسید.

گلی که یونس شاکری در این بازی به پرسپولیس زد، سیزدهمین گل این فصل سرخ‌پوشان بود و دریافت این گل باعث شد پرسپولیس شانس کسب بهترین خط دفاع تاریخ ادوار لیگ برتر را از دست دهد تا در بهترین حالت، در این رکورد با استقلال شریک شود.

رکورد بهترین خط دفاعی همه ادوار لیگ برتر با ۱۳ گل در یک فصل در دست استقلال است که پرسپولیس در فاصله ۵ هفته مانده به پایان فصل، با ۱۳ گل خورده این فرصت را دارد تا با ۵ کلین شیت، در این رکورد با استقلال شریک شود.

آبی‌پوشان در فصل ۹۸-۹۷ که هدایت شان بر عهده وینفرد شفر بود و در پایان نیز پس از پرسپولیس و سپاهان در رده سوم جدول قرار گرفتند، تنها ۱۳ بار دروازه شان باز شد تا دارای بهترین خط دفاع تمام ادوار لیگ برتر باشند.

انتهای پیام/

منبع