ابوالفضل دشتبانی در گفت‌و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: با تصمیم ستاد تنظیم پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان برای پرتقال درجه یک مازندران قیمت هر کیلو ۸ هزار تومان و سیب قرمز استخوانی نیز نرخ ۸ هزار تومان مصوب شد تا عرضه آن آغاز شود. وی تصریح کرد: قرار بود توزیع میوه شب […]

ابوالفضل دشتبانی در گفت‌و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: با تصمیم ستاد تنظیم پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان برای پرتقال درجه یک مازندران قیمت هر کیلو ۸ هزار تومان و سیب قرمز استخوانی نیز نرخ ۸ هزار تومان مصوب شد تا عرضه آن آغاز شود.

وی تصریح کرد: قرار بود توزیع میوه شب عید از ۲۴ اسفندماه شروع شود که با یک روز تأخیر از ۲۵ اسفندماه توزیع میوه شب عید را در شهرهای مختلف استان اردبیل شاهد خواهیم بود.

مدیرکل تعاون روستایی استان اردبیل گفت: ۴۶۲ تن سیب و ۷۰۲ تن پرتقال با قیمت پایین‌تر از نرخ پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان در قالب این طرح عرضه خواهد شد که هموطنان در مناطق مختلف استان می توانند به تناسب نیاز خود خرید حضوری و هوشمند داشته باشند.

دشتبانی افزود: در ۳۴ نقطه شهرستان اردبیل اعم از مناطق مختلف شهر و منطقه هیر، آراللو و ثمرین توزیع میوه شب عید انجام می شود و در شهرستان‌ها نیز در ۷۶ ایستگاه توزیع میوه شب عید را با کیفیت و مطلوبیت مناسب شاهد خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: حتی قرار است با همکاری تعاون روستایی در روستاها و مناطق عشایری نیز توزیع میوه شب عید انجام شود تا اهالی استان بتوانند با قیمت مناسب و پایین‌تر از نرخ مصوب پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان پرتقال و سیب مورد نیاز این ایام را تأمین کنند.

دشتبانی در مورد توزیع هوشمند از طریق سامانه بازرگان و کالاهای اساسی نیز اضافه کرد: از فردا ثبت این اطلاعات در سامانه انجام می شود تا تحویل در درب منزل انجام شده و هموطنان بدون مراجعه حضوری بتوانند میوه شب عید خود را تأمین کنند.

وی بیان کرد: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد تا این میوه‌ها به دست دلالان و یا واسطه‌گران با قیمت بالاتر از نرخ مصوب به مردم عرضه شود و در کنار آن به اندازه کافی و وفور میوه در اختیار مورد قرار خواهد گرفت.

مدیرکل تعاون روستایی استان اردبیل ادامه داد: توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفندماه شروع می شود و حتی در تعطیلات نوروزی نیز ما ارائه این محصولات را شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/

منبع