به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، رضا درویش درباره تفاهم با یحیی گل محمدی برای امضای فسخ قرارداد گفت: ابتدا گفتیم شاید مشکلات دیگری وجود دارد و با او صحبت کنیم اما گفت به خاطر شرایط موجود و بحث‌هایی نظیر داوری و… دوست ندارد دیگر ادامه دهد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، رضا درویش درباره تفاهم با یحیی گل محمدی برای امضای فسخ قرارداد گفت: ابتدا گفتیم شاید مشکلات دیگری وجود دارد و با او صحبت کنیم اما گفت به خاطر شرایط موجود و بحث‌هایی نظیر داوری و… دوست ندارد دیگر ادامه دهد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: از او خواستیم دو سه روزی بیشتر فکر کند. گفت به هیچ وجه شرایط مهیا نیست و می‌خواهد مدتی نباشد. حتی گفتیم او مدیر فنی شود و سرمربی را انتخاب کند اما قبول نکرد.

وی درباره نحوه تفاهم مالی با او یادآور شد: حقوق طبیعی آقای گل محمدی محاسبه شد و اتفاقا همکاری هم کردند چون فهمیدند باشگاه در فشار زیاد است و قرار شد در چند قسط پولش را بدهیم.

درویش در خصوص نحوه شروع تمرینات تیم تاکید کرد: قرار شد از شنبه تمرینات را شروع کنیم. اگر سرمربی جدید نیامد شخص گل محمدی همه چیز را هدایت می‌کند. تا سرمربی بیاید دستیاران او نیز خواهند ماند.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر