به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اکبر بهنام‌جو ظهر دوشنبه در جلسه ستاد تسهیل شهرستان نیر در محل فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: یکی از برنامه‌های اساسی و مهم بازگردانی کارخانه‌ها و واحدهای راکد به سرمایه‌گذاران دارای اهلیت با هدف توسعه‌بخشی به اقتصاد استان و نیز حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است. وی بیان کرد: […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اکبر بهنام‌جو ظهر دوشنبه در جلسه ستاد تسهیل شهرستان نیر در محل فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: یکی از برنامه‌های اساسی و مهم بازگردانی کارخانه‌ها و واحدهای راکد به سرمایه‌گذاران دارای اهلیت با هدف توسعه‌بخشی به اقتصاد استان و نیز حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است.

وی بیان کرد: کارخانه تسنیم نوش از کارخانجاتی است که با حمایت بخش خصوصی و نیز بازگردانی، فعالیت خود را به زودی آغاز می‌کند که این موضوع به عنوان اولویت اساسی مطرح بوده و درصدد هستیم برای تعیین تکلیف واحدهای تولیدی راکد اقدامات لازم را انجام دهیم.

استاندار اردبیل ادامه داد: فراهم‌سازی زمینه اشتغال جوانان و اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی راکد از اهم مواردی است که با هدف کمک به فعالیت مجدد واحدهای تولیدی در نظر گرفته شده که واحد لبنیات شهرستان نیر بعد از ۱۲ سال بلاتکلیفی در اختیار دامداران و روستائیان قرار گرفت.

بهنامجو تصریح کرد: تسنیم نوش به عنوان یکی از بزرگ‌ترین واحدهای تولیدی نیر رونق پیدا کرده و مشکلی که این واحد در حال حاضر دارد شرکا و سهامداران است که به همین منظور با فروش و راه‌اندازی این مجموعه در راستای اشتغال‌زایی برای ۷۰ نفر تمهیدات لازم به کار گرفته شده است.

وی بیان کرد: توسعه واحدهای تولیدی و نیز برنامه‌ریزی در راستای رفع مشکلات مربوطه اولویت اساسی است که در این راستا تمام سعی و تلاش ما بر این است که بتوانیم با حل مشکلات موجود تمامی موانع و مشکلات را از سر راه برداشته و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام/

منبع