به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، وحید شادی نیا عصر پنج شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: حادثه تلخ برخورد قطار حوالی ساعت ۵:۴۰ روز پنجشنبه اتفاق افتاد و در اثر آن دو کودک خردسال پسر و دختر حدوداً ۷ و ۱۲ ساله فوت کردند. وی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، وحید شادی نیا عصر پنج شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: حادثه تلخ برخورد قطار حوالی ساعت ۵:۴۰ روز پنجشنبه اتفاق افتاد و در اثر آن دو کودک خردسال پسر و دختر حدوداً ۷ و ۱۲ ساله فوت کردند.

وی از تلاش لوکوموتیورانان برای جلوگیری از این حادثه خبر داد و اضافه کرد: با وجود ترمز کامل توسط راننده چون کودکان در حال بازی بر روی ریل بودند پیشگیری از آن ممکن نشد.

وی همچنین گفت: همچنین با گزارش سقوط در محل گودبرداری و مصدومیت شدید زن جوان به مرکز اورژانس اطلاع و بلافاصله نزدیکترین آمبولانس عازم محل شد.

شادی نیا افزود: کارشناسان اورژانس موقع رسیدن با پیکر بی‌جان مصدوم مواجه شدند و سریعاً اقدامات احیا را شروع کرده و مصدوم را به مرکز درمانی انتقال دادند، طبق پیگیری احیا قلبی ریوی نتیجه‌ای نداشت و فوت زن جوان تأیید شد.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر