مسعود ناصری راد در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با بیان اینکه وظیفه اتحادیه ها هماهنگی بین صنوف و اتحادیه و صدور مجوزهای لازم و …، است گفت: اتحادیه ها مکلف هستند مشکلات صنف خود را جمع آوری کنند و به اتاق اصناف ارائه دهند. رئیس اتاق اصناف اردبیل گفت: اتاق اصناف هم با […]

مسعود ناصری راد در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با بیان اینکه وظیفه اتحادیه ها هماهنگی بین صنوف و اتحادیه و صدور مجوزهای لازم و …، است گفت: اتحادیه ها مکلف هستند مشکلات صنف خود را جمع آوری کنند و به اتاق اصناف ارائه دهند.

رئیس اتاق اصناف اردبیل گفت: اتاق اصناف هم با ارائه ایده و راهکار، موارد و مشکلات را به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به عنوان متولی امر جهت حل این مشکلات ارائه می دهد.

وی تصریح کرد: اتحادیه های اصناف علاوه بر صدور پروانه کسب، وظایف متعددی را برعهده دارند که باید نسبت به وظایف محوله، اهتمام داشته باشند.

ناصری راد اظهار کرد: البته در ایام کرونا ما برنامه های مختلف را انجام دادیم و برخی از مشکلات صنوف و واحدهای تولیدی در خصوص تسهیلات و موارد دیگر را مدیریت کردیم.

رئیس اتاق اصناف اردبیل اظهار کرد: اتحادیه ها مکلف به رسیدگی به مشکلات صنف خود هستند و به هیچ وجه نباید تنها به صدور پروانه اکتفا کنند.

انتهای پیام/

منبع